Viidas jäi seekord kuivale, aga KPV lükkas Soome karikas tugevama liiga klubi konkurentsist (0)

Sten Jakob Viidas. Foto: Kokkolan KPV

Eesti ääreründaja Sten Jakob Viidase koduklubi KPV alistas Soome karikavõistluste 1/32-finaalis Jaro 4:0 ja jõudis järgmisesse ringi.

Viimase kolme liigamänguga neli väravat löönud Viidas seekord jalga valgeks ei saanud, kuigi oli KPV algkoosseisus ja vahetati välja 83. minutil, kui kõik väravad olid löödud. KPV lõi ühe värava esimesel poolajal ja kolm väravat teisel poolajal.

Kui KPV asub praegu Soome tugevuselt kolmandas liigas kolmandal kohal, siis Jaro on esiliigas ehk tugevuselt teises liigas teisel tabelireal. Mullu mängisid mõlemad meeskonnad esiliigas, kui Jaro sai 12 meeskonna konkurentsis üheksanda koha ja jäi liigasse püsima, KPV oli eelviimane ja langes liigast välja.

21-aastane Viidas on KPV eest mänginud kuus kohtumist (neli liigas ja kaks karikas) ning löönud kuus väravat. Ta mängib Soomes laenulepingu alusel Paide Linnameeskonnast.