VÕIMAS: Podolski lõi lahkumismängus tõelise iluvärava ja tõi Inglismaa vastu võidu! (video väravast!) (2)

Lukas Podolski tegi koondiskarjäärile unelmate lõpu, kui lõi sõprusmängus Inglismaa vastu tõelise iluvärava.

Dortmundis toimunud mängus olid avapoolajal paremad võimalused Inglismaal, kui Adam Lallana üks-ühele olukorras posti lõi ning Dele Alli pealelöögi suutis väravavaht tõrjuda.

Ka teisel poolajal ei suutnud Saksamaa väga ohtlik olla, kuid 69. minutil saabus õhtu tipphetk, kui viimase koondisemängu pidanud Podolski palli kauglöögist otse ristnurka saatis. See jäi ka õhtu ainsaks väravaks.

Eesti laupäevane vastane Küpros madistas koduväljakul Kasahstani koondisega. Avapoolaja 0:1 kaotanud küproslased võtsid teisel kolmveerandtunnil jalad kõhu alt välja ja võitsid matši 3:1. Kusjuures kõik kolm väravat lõid nad kümne minuti jooksul.

Pühapäeval MM-valikmängu raames Inglismaaga kohtuv Leedu pidi täna tunnistama Tšehhi koondise 3:0 paremust. Kohtumise kõik väravad sündisid teisel poolajal. Sõprusmängule omaselt tehti rohkesti vahetusi, kahe meeskonna peale koguni 21.

Saksamaa - Inglismaa 1:0 (0:0)