Aasta on möödas, aga Arsenali hädadel ei paista otsa ega äärt (0)

Arsenali mannetud esitused jätkusid 1:2 kaotusega Wolverhamptonile. Tabelis leitakse end kümne mängu järel 14. realt.

Sümboolselt sai täpselt aasta tagasi sule sappa Unai Emery, kellele heideti ette kehvasid tulemusi ja viletsat läbisaamist mängijatega. Viimases on olukord nüüd ehk tõesti paranenud, kuid kui Emery oli vallandamise hetkel kaheksas, siis ...

Ja mitte ainult Emery. Nii vähe punkte pole Arsenalil kümne mängu järel Premier League'i ajastul olnudki ehk Mikel Arteta püstitab juba päris oma negatiivseid verstaposte. See oli Arsenalile liigas koduplatsil kolmas kaotus järjest (nii juhtus klubi ajaloos alles teistkordselt), kusjuures teisel poolajal ei lennanud Wolverhamptoni väravaraamidesse ühtegi pealelööki.

Külalised on aga märkamatult taas tabeli ülemisse poolde roninud ja jäävad tipust vaid nelja punkti kaugusele. Miinuspoolele tuleb kanda esiründaja Raul Jimenezi peavigastus - mehhiklane pani juba avaminutitel pead kokku David Luiziga ja ainuüksi tema tohterdamisele platsil kulus ligi kümme minutit. Lõpuks tassiti mees kanderaamil minema.

Arsenal - Wolverhampton 1:2 (1:2)