Agüero pikendas Cityga lepingut (0)

Foto: Manchester City Twitter
Argentina ründetuus Sergio Agüero on oma tulevikuspekulatsioonidele joone alla tõmmanud, pikendades lepingut Inglismaa meistritega.

30-aastane ründaja ja tema perekond on varasemalt andnud juhtlõngu, mis viitasid klubist lahkumisele. Üheks võimaluseks peeti Agüero naasmist tema kasvatajaklubisse Independiente, kuid nüüd pikendas mängumees oma lepingut Manchester Cityga aasta võrra, mis tähendab, et ta on klubiga seotud kuni 2021. aastani.

Agüero usub, et City on hetkel tema arengule parimaks kohaks ning reporteri küsimusele lisas ründaja: "Mul on hea meel uue lepingu pikendamise üle. Minu algne idee oli siin klubis olla kümme aastat, olen siin olnud juba seitse aastat ning lepingu lõppemisel täitub ka see maagiline tähis. See oli ka peamine põhjus, miks ma uue lepingu allkirjastasin."

"Ma olen väga õnnelik, kuna kõik on mind esimesest päevast alates väga hästi kohelnud. Olen väga rahul oma meeskonnakaaslaste, personali kui ka juhtkonnaga. Meil on hea meeskond ning kui igaüks meist annab sada protsenti, on meil võimalus korda saata suurepäraseid asju."  

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Põhja-Iirimaa peatreener Michael O'Neill: kui me Eestit ei võida, oleme plindris
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID