Arbeiter pikendas Soomes lepingut, KTP püsib liidrikohal (+ Vendsyssel) (0)

Argo Arbeiter. Foto: Brit Maria Tael

Eile teatas Soome esiliigaklubi KTP, et eestlasest peatreeneri Argo Arbeiteriga on pikendatud lepingut järgmise hooaja lõpuni. Täna alistas KTP võõral väljakul MyPa 3:0 ning püsib esikohakonkurentsis. Klubi peamine eesmärk on tõusta kõrgseltskonda.

KTP eest skoorisid esimesel poolajal Antti Makijarvi ja Miguel Angel Junco Martinez, teisel poolajal sahistas võrku Anton Eerola. Zakaria Beglarišvili ja Hindrek Ojamaa kuulusid KTP algkoosseisu - Beglarišvili vahetati välja 75. minutil, Ojamaa tegi täismängu.

Soome esiliiga liider KTP on 16 mänguga kogunud 37 punkti. Teisel kohal asuv Jaro on teeninud sama palju punkte ja kolmandal kohal olev AC Oulu 35 silma, kuid KTP lähimad jälitajad on mänginud ühe kohtumise rohkem.

Henri Järvelaid ja Vendsyssel kaotasid Taani esiliigas võõral väljakul Viborgile 1:3. Järvelaid sekkus mängu 69. minutil, kui kõik väravad olid löödud. Vendsyssel on Taani esiliigas saanud viie mänguga kaks võitu ja kolm kaotust ning asub tosina meeskonna konkurentsis üheksandal kohal.