Avapoolajal võimalusi raisanud Bayern edenes napi võiduga karikafinaali (0)

Saksamaa karikavõistluste teises poolfinaalis oli karikakaitsja Müncheni Bayern 2:1 parem Frankfurdi Eintrachtist.

Avapoolajal realiseeris kindlalt domineerinud Bayern mitmetest headest võimalustest ühe, kui Ivan Perišic lükkas peaga võrku Thomas Mülleri söödu.

Vaheajaks oli vahe minimaalne, kuna Robert Lewandowski ja Kingsley Coman ei tabanud tühja värava ees korralikult palli. Ühe palli tõi nurgalöögi olukorras Dominik Kohr peaga joonelt ära.

Teisel poolajal muutus mängupilt võrdsemaks ja 69. minutil Eintracht viigistas. Tabamuse meisterdasid kaks vahetusmeest, kes olid pingilt sekkunud vaid kolm minutit varem: Daichi Kamada tegi eeltöö ja Danny da Costa vormistas.

Viigiseis püsis aga vaid viis minutit, sest Lewandowski lükkas Alphonso Daviese ja Joshua Kimmichi söötude järel teise palli Eintrachti puuri. Esialgu vilistati suluseis, kuid VAR-i abiga sai selgeks, et suluseisu tegelikult ei olnud.

4. juulil Berliinis toimuvas karikafinaalis on Bayerni vastaseks Leverkuseni Bayer.

Müncheni Bayern - Frankfurdi Eintracht  2:1 (1:0)