Barcelona vägev ründetrio sai mootori täistuuridel tööle (0)

Hispaania kõrgliigas näitas end kõige paremast küljest Barcelona võimas ründetrio, kes aitasid oma kodumeeskonna võõrsil Eibari vastu 3:0 võiduni.

Barcelona ei saanud täna mängukeelu tõttu kasutada Gerard Pique ja Ousmane Dembele abi, aga sellest polnud hullu. Viimases kuues kohtumises, kus Pique kaasa pole saanud teha, pole Barcelona võitu võtnud ja täna see negatiivne seeria lõppes.

Ründetrio jagas 3:0 võidumängus kõik väravad sõbralikult ära ehk Griezmann lõi esimese, Messi teise (Griezmanni söödust) ja Suarez kolmanda (Messi söödust). Ühtlasi oli see ka esimeseks mänguks, kus kõik kolm üheskoos Barcelona eest skoorinud. Alles pühapäeval Saksamaa koondisega Tallinnas olnud Marc-Andre ter Stegen ei pidanud väljaku teises otsas tegema ühtegi tõrjet.

Tõrvatilgaks meepotis oli katalaanide jaoks Sergi Roberto põlvevigastus, mille tõttu ta juba poolajal mängu katki pidi jätma. Vähemalt kuni õhtuse Mallorca - Real Madrid mängu lõpuni on Barcelona ka tabeliliider.

Eibar - Barcelona 0:3 (0:1)