Eesti koondislased Türgis: Artjunin mängis viiki, Baranov tegi debüüdi, Kallaste osales võidumängus (0)

Eesti koondislaste Artjom Artjunini, Nikita Baranovi ning Ken Kallaste koduklubid pidasid täna Türgi pinnal sõpruskohtumisi.

Bulgaaria kõrgliigaklubi Veliko Tarnavo Etar ja Artjom Artjunin mängisid 1:1 viiki Horvaatia edukaima klubi Zagrebi Dynamoga. Etar läks 33. minutil kohtumist juhtima, kuid eduseisu suudeti hoida kuni 76. minutini. Artjunin alustas mängu algkoosseisus ning mängis ühe poolaja, kui vaheajal tõi peatreener sisse 11 uut mängijat.

Nikita Baranov tegi täna oma debüüdi Bulgaaria kõrgliigaklubi Beroe eest, kui sõprusmängus lepiti1:1 viiki Rumeenia kõrgliigaklubi FC Astra Giurgiuga. Baranov alustas kohtumist algkoosseisus.

Poola kõrgliigaklubi Kielce Koronas mängiv Ken Kallaste sai kontrollkohtumises 3:2 võidu Ungari 29-kordse meistri Ferencvarose üle. Eesti koondislane vahetati sisse 68. minutil, mil seisuks oli 1:1.