Menüü
TV
Veebisait

Eesti U21 koondis kohtub täna võõrsil Poolaga (0)

Foto: Liisi Troska

Täna Eesti aja järgi kell 19.00 kohtub Eesti U21 koondis võõrsil Białystokis Poolaga. Eesti meeskond lendas EM-valikmängule 20 mängijaga.

Kokkuleppel klubiga naases oma meeskonna (Kieli Holsten, Saksamaa) juurde Markkus Seppik, lisaks sai treeningul vigastada Rasmus Saar. Kolmest väravavahist osutusid kaheks valituks Karl-Romet Nõmm ja Ingmar Krister Paplavskis, mis tähendas sel korral Karl Andre Vallneri laagri lõppu.

Meie U21 koondis alustas valiksarja möödunud nädalal kodus 0:4 kaotusega Bulgaariale. Poola võitis oma esimeses mängus 1:0 Lätit. Meie valikgruppi kuuluvad veel Venemaa ja Serbia, kelle omavaheline avavooru matš lõppes Venemaa 1:0 võiduga.

Eesti U21 koondis:

Väravavahid
Karl-Romet Nõmm (04.01.1998) – Viljandi JK Tulevik
Ingmar Krister Paplavskis (17.05.1999) – Viljandi JK Tulevik (laenul FC Florast)

Kaitsjad
Henri Järvelaid (11.12.1998) – Tallinna FC Flora
Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond
Marko Lipp (19.03.1999) – Tallinna FCI Levadia
Alex Roosalu (04.05.1999) – Viljandi JK Tulevik (laenul FC Levadiast)
Markkus Seppik (16.04.2001) – Holstein Kiel (GER, laenul FC Florast)
Mark Edur (11.12.1998) – Viljandi JK Tulevik
Mairo Miil (15.02.2000) – FC Kuressaare
Rasmus Saar (02.03.2000) – FC Kuressaare

Poolkaitsjad ja ründajad
Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora
Reinhard Reimaa (12.11.1998) – JK Tallinna Kalev
Kaarel Usta (03.11.1999) – MYPa (FIN)
Raimond Eino (15.02.2000) – FC Nõmme United
Ander Ott Valge (20.10.1998) – Paide Linnameeskond
Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond
Kristofer Piht (24.04.2001) – Paide Linnameeskond
Markus Soomets (02.03.2000) – Tartu JK Tammeka
Sten Reinkort (29.04.1998) – Tartu JK Tammeka
Artur Uljanov (25.03.1999) – Tartu JK Tammeka
Mihkel Järviste (28.05.2000) – Tartu JK Tammeka
Kristjan Kask (05.07.1999) – Viljandi JK Tulevik

Peatreener: Igor Prins
Abitreener: Ats Sillaste
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Arst: Timo Rahnel
Füsioterapeudid: Lauri Ott, Sten Ütsmüts
Mänedžer: Ljubov Lobõševa 

Poola U21 koondis:

Väravavahid
Kamil Grabara (08.01.1999) – Huddersfield Town (ENG)
Marcin Bulka (04.10.1999) – Paris Saint-Germain (FRA)
Radoslaw Majecki (26.11.1999) – Varssavi Legia 

Kaitsjad
Kamil Pestka (22.08.1998) – Cracovia
Jakub Bednarsžuk (02.01.1999) – FC St. Pauli (GER)
Karol Fila (13.06.1998) – Gdanski Lechia 
Adrian Gryszkiewicz (13.12.1999) – Zabrze Gornik
Jan Sobocinski (20.03.1999) – Lodži LKS
Sebastian Walukiewicz (05.04.1998) – Cagliari (ITA)
Przemyslaw Wisniewski (21.07.1998) – Zabrze Gornik 

Poolkaitsjad
Przemyslaw Placheta (23.03.1998) – Wrcolawi Slask 
Maciej Ambrosiewicz (24.05.1998) – Plocki Wisla
Mateusz Bogusz (22.08.2001) – Leeds United (ENG)
Patryk Dziczek (25.02.2000) – Salernitana (ITA)
Kamil Jožwiak (22.04.1998) – Poznani Lech 
Marcin Listkowski (10.02.1998) – Szczecini Pogon
Daniel Šcišlak (13.03.2000) – Zabrze Gornik 
Milosz Szczepanski (22.03.1998) – Czestochowa Rakow 

Ründajad
Patryk Klimala (05.08.1998) – Bialystoki Jagiellonia 
Bartosz Bida (21.02.2001) – Bialystoki Jagiellonia 
Patryk Szysz (01.04.1998) – Lubini Zaglebie 

Peatreener: Czesław Michniewicz

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Ševtšenko Ukraina pühkis ka tiitlikaitsja enda teelt
KOONDISED PILDIS JA HELIS
TULINE
EESTI - SAKSAMAA
Luup peale | Miks läks nii, et 14. minutil vähemusse jäänud Saksamaa võitis ikkagi?  (galeriid!)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
32
26
3
3
89:19
81
2.
Tallinna FCI Levadia
32
22
5
5
90:26
71
3.
Nõmme Kalju FC
32
20
10
2
71:29
70
4.
Paide Linnameeskond
32
21
5
6
71:24
68
5.
Tartu JK Tammeka
32
11
7
14
48:54
40
6.
JK Narva Trans
32
9
9
14
47:47
36
7.
FC Kuressaare
32
6
5
21
23:74
23
8.
Viljandi JK Tulevik
32
5
7
20
30:68
22
9.
JK Tallinna Kalev
32
5
6
21
24:83
21
10.
Maardu Linnameeskond
32
4
5
23
26:95
17
Rende ei suuda kuidagi võita
EESTLASED VÕÕRSIL
Rende ei suuda kuidagi võita (0)