Endised Bundesliga mängumehed aitasid Juventuse meistritiitlile veelgi lähemale (väravad!) (0)

Valitsev Itaalia meister Torino Juventus kasutas edukalt Napoli punktide kaotuse AC Milani vastu ära ning 3:0 võiduga Sampdrodia üle suurendati tabeli tipus oma edumaad.

Meistrite liigast dramaatiliselt Real Madridi vastu välja langenud Juventus oli täna raskustes esimese värava löömisega, kuid vahetult enne avapoolaja lõppu viis omad ette aastatel 2010-2014 Wolfsburgi ja Müncheni Bayerni hingekirja kuulunud Mario Mandžukic.

Teine poolaeg kulges juba lihtsamalt ja 60. minutil kasvatas eduseisu suvel Schalkest üle tulnud Saksamaa koondislane Benedikt Höwedes. Kohtumise viimase tabamuse sai enda nimele endine Stuttgarti ja Real Madridi poolkaitsja Sami Khedira.

Endiste Bundesliga mängumeeste abiga teenitud kolm punkti tähendavad Juventusele seda, et lähim jälitaja Napoli jääb neist juba kuue punkti kaugusele, kui hooaja lõpuni on minna veel kuus vooru.