Esiliiga B väljalangejad said selgeks (4)

Kristofer Piht. Foto: Liisi Troska

Paide Linnameeskond U21 kindlustas Esiliiga B 34. voorus kaheksanda koha, mis viib üleminekumängudele. See tähendab, et Lasnamäe Ajax ja Tallinna Flora U19 langevad otse Esiliiga B-st välja.

Paide U21 alistas Vändra Vapruse 4:0, kaks korda skooris Kristofer Piht. Ajax ja Flora U19 lasid aga mõlemad endale lüüa seitse väravat, saades vastavalt Tartu Tammeka U21-lt ja Tallinna Legionilt suure kaotuse.

Kohtla-Järve Järve võitis Võru Heliost 4:1, Aleksandr Ivanjušin lõi kaks palli vastaste ja ühe enda väravasse. Järve vajab nüüd viimasest kahest voorust kõigest ühte punkti, et kindlustada kolmas koht ja pääse Esiliiga üleminekumängudele.

Pärnu Jalgpalliklubi alistas Nõmme Unitedi 1:0 ning tõusis nõmmekatest mööda, neljandaks.

Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):

27. oktoobril kell 13.00 Kohtla-Järve Spordikeskuse staadionil

Kohtla-Järve JK Järve - Võru FC Helios  4:1 (2:1)
12. Sergei Popov, 18., 90. Aleksandr Ivanjušin, 64. Raivo Saar - 45. ov. Aleksandr Ivanjušin

Hoiatus: 58. Arlet Raha
Mänguolud: +1, pilves ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 37
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Andrei Saveljev, Timo Sujev

Järve: Viktor Gussev, Pavel Aleksejev, Jevgeni Malahhov, Viktor Aksjonov, Aleksandr Ivanjušin, Sergei Popov (70. German Narnitski), Nikolai Martšuk (75. Richard Tohver), Danila Tsõgankov, Raivo Saar, Yuri Sousa Lima Lellis, Youngdoo Jwa.
Varus: Ilja Žukov, Richard Tohver, Emmanuel Gurtskaia, Aleksandr Gerassimtšik, German Narnitski, Artur Salmus, Nikita Mossin.

Helios: Sergei Zadniprjanets, Ragnar Rebane, Valeri Šabanov, Vladislav Gussev, Arlet Raha, Madis Arumäe, Kert Joakit, Sören Veiolainen, Eduard Desjatski, Sander Taan, Aimar Vendelin (75. Brett Piir).
Varus: Brett Piir.


27. oktoobril kell 13.00 Ajaxi staadionil

Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Tammeka U21  1:7 (0:4)
86. Artur Mišin - 15., 20., 70. Mart Paul Preiman, 32. Risto Tepper, 44. ov. Jevgeni Udalov, 49. Frederik Mathias Helm, 53. Rasmus Luha

Hoiatused: 33. German Jermakov, 76. Sergei Jarjomenko
Mänguolud: +3, pilves tuuline ilm: muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Maksim Ramazanov
Abikohtunikud: Aleksei Latõnin, Andrei Brõtkin

Ajax: Dmitri Gabenko, Konstantin Potapov (65. Andrei Stružkin), Jevgeni Bodrin, Vadim Samulin (46. Artur Mišin), Sergei Jarjomenko, Sten Penzev, Dmitri Denissov (77. Igor Glubinski), Jevgeni Udalov, German Jermakov, Sergei Tasso, Vadim Talama (56. Vitali Mihhasev).
Varus: Igor Glubinski, Vitali Mihhasev, Artur Mišin, Andrei Stružkin.

Tammeka U21: Carl Kaiser Kiidjärv (76. Andri Viinapuu), Sander Künnapuu, Daaniel Maanas, Marten Metsniit (63. Tanel Tammik), Mikk Raid, Erko Litvjakov (63. Carl Robert Mägimets), Markus Kontkar, Risto Tepper, Rasmus Luha (63. Marcus Saksing), Frederik Mathias Helm, Mart Paul Preiman.
Varus: Andri Viinapuu, Tanel Tammik, Carl Robert Mägimets, Marcus Saksing, Marti Pähn.


27. oktoobril kell 13.00 Vändra kunstmurustaadionil

Vändra JK Vaprus - Paide Linnameeskond U21  0:4 (0:1)
16. Henri Hanson, 72., 88. Kristofer Piht, 79. Hans Artur Ehman

Realiseerimata penalti: 64. Henri Välja
Hoiatused: 50., 69. Jargo Pert, 52. Greger Könninge, 79. Ranet Lepik
Eemaldamine: 69. Jargo Pert
Mänguolud: +1, lumesajune ilm; kunstmuru lumine.
Pealtvaatajaid: 28
Peakohtunik: Jagnar Jakobson
Abikohtunikud: Marto Kiisk, Simmo Tõnisson

Vändra: Hans Naano, Jan Erik Enok (72. Marlon Kivisild), Toomas Eier, Jargo Pert, Ronek Saal, Ander Paabut (58. Indres Põder), Greger Könninge, Harris Jürissaar, Mihkel Jürgenstein, Kaarel Saaremets, Ranet Lepik.
Varus: Rein Kontus, Toomas Mangusson, Marlon Kivisild, Indres Põder, Sten Endel Raudsepp, Tanel Eier.

Paide U21: Siim Aer, Henri Hanson (71. Radmar Arula), Sören Kaldma (46. Marten Lehtsaar), Joel Kokla, Uku Lattik (71. Hans Artur Ehman), Kevin Metso, Tanel Neubauer, Kristofer Piht, Mattias Sapp, Henri Välja (84. Jarmo Laanetu), Rait Õlge (46. Henry Eichenbaum).
Varus: Radmar Arula, Hans Artur Ehman, Henry Eichenbaum, Jarmo Laanetu, Marten Lehtsaar, Andre Tuul, Sten Erik Tuuleveski.


28. oktoobril kell 13.00 Pärnu kunstmurustaadionil

Pärnu Jalgpalliklubi - FC Nõmme United  1:0 (1:0)
5. Kein Makovei

Hoiatused: 61. Tarmo Kovalevski - 90+2. Kristen Niilop
Mänguolud: +3, vahelduv pilvisus; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 54
Peakohtunik: Martti Pukk
Abikohtunikud: Tanel Piirimäe, Andres Jahimaa

Pärnu: Joel Vabrit, Hevar Aas, Veiko Vespere, Mirko Mardiste, Jako Kanter, Reimo Madissoo, Tarmo Kovalevski, Igor Mohhov, Jevgeni Novikov, Risto Kauniste, Kein Makovei (78. Joonas Sild).
Varus: Kermo Hunt, Martin Mardiste, Kris Antsmaa, Daniel Barinov, Joonas Sild, Henri Rüütli, Ranet Ristikivi.

United: Oliver Ani, Taavi Martoja, Sander Alex Liit, Kristen Niilop, Igor Žarikov (78. Robi Saarma), Steven Salmistu (46. Janar Adler), Alex Sander Sepp, Randin Rande, Raimond Eino, Oliver Jürgens, Pavel Fedorenko.
Varus: Janar Adler, Robi Saarma.


28. oktoobril kell 13.00 Sportland Arenal

Tallinna FC Flora U19 - Tallinna JK Legion  0:7 (0:4)
16., 40. Marek Šatov, 28. Ivan Šišov, 43., 67. Rejal Alijev, 60. Dmitri Kovtunovitš, 64. Stefan Tšendei

Hoiatused: 80. Tormi Ohtla - 13. German Ussov, 65. Artur Šarnin, 82. Sergei Bilinski
Mänguolud: +2, pilves ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 28
Peakohtunik: Tanel Üprus
Abikohtunikud: Jana Pipar, Anni Koppel

Flora U19: Joonas Tarn, Mathias Palts (83. Kaur Kennet Karjane), Nikita Ustritski, Silvester Ilumets (77. Tristan Saupõld), Axel Mart Sepp (72. Tormi Ohtla), Markus Orav, Maksim Paskotši, Rocco Robert Shein, Nikita Balanenkov (53. Sven Reintak), Danil Kuraksin, Daniel Fedotov (86. Hendrik Saliste).
Varus: Kaur Kennet Karjane, Sven Reintak, Tormi Ohtla, Hendrik Saliste, Tristan Saupõld, Mattias Muuk.

Legion: Nikita Kajalin, Aleksandr Volodin, Artur Šarnin, German Ussov (66. Vsevolod Zassuhhin), Ivan Šišov, Deniss Vnukov (86. Roman Grigorevski), Ilja Jazev, Marek Šatov, Dmitri Kovtunovitš, Stefan Tšendei (76. Sergei Bilinski), Rejal Alijev.
Varus: Eduard Orehhov, Vsevolod Zassuhhin, Sergei Bilinski, Roman Grigorevski.


Tabeliseis:

Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna JK Legion
34
30
2
2
118:26
92
2.
Tartu JK Tammeka U21
34
22
6
6
105:35
72
3.
Kohtla-Järve JK Järve
34
19
6
9
72:39
63
4.
Pärnu Jalgpalliklubi
34
17
7
10
74:45
58
5.
FC Nõmme United
34
16
9
9
96:53
57
6.
Võru FC Helios
34
13
9
12
67:63
48
7.
Vändra JK Vaprus
34
10
5
19
58:89
35
8.
Paide Linnameeskond U21
34
7
4
23
41:90
25
9.
Lasnamäe FC Ajax
34
4
4
26
32:126
16
10.
Tallinna FC Flora U19
34
4
4
26
30:127
16
4 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (4)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
7
7
0
0
22:1
21
2.
Tallinna FCI Levadia
7
7
0
0
25:5
21
3.
Paide Linnameeskond
7
4
1
2
8:3
13
4.
Nõmme Kalju FC
7
3
2
2
12:9
11
5.
JK Narva Trans
7
2
3
2
7:4
9
6.
FC Kuressaare
7
2
1
4
4:9
7
7.
Maardu Linnameeskond
7
1
2
4
3:23
5
8.
Tartu JK Tammeka
7
1
1
5
9:15
4
9.
Viljandi JK Tulevik
7
1
1
5
7:16
4
10.
JK Tallinna Kalev
7
1
1
5
5:17
4