Euroopa kohtade jahtijate heitluses jäi peale Lille (0)

Prantsusmaa kõrgliiga kaheksandas voorus läksid vastamisi Euroopa kohtade pretendendid Lille ja Marseille, ning koduväljakul Lille Marseille'le erilist võimalust ei andnud.

Kuigi esimene pool möödus väravateta, läks olukord teisel poolajal Marseille' jaoks hapuks, kui 65. minutil realiseeris penalti Nicolas Pepe. Marseille püsis viimaste minutiteni veel mängus, aga meeskond tekitas 86. minutil järjekordse penalti, mille realiseerimisega Jonathan Bambal probleeme ei olnud. Bamba lisas veel omalt poolt kolm minutit hiljem ühe värava ja Lille sai kindla 3:0 võidu.

Montpellier jätkab tugevat algust hooajale ja tõusis 3:0 võiduga Nimesi üle tabeli kolmandaks. Ambroise Oyongo viis Montpellieri 29. minutil juhtima ja esimese poole üheksandal lisaminutil realiseeris penalti Andy Delort. Ründaja Gaetan Laborde lisas veel Montpellierile 78. minutil kolmanda värava.

Monaco jätkab oma keerulist algust hooajale. Sel korral jäi klubi võõrsil 0:2 alla Saint-Etienne'ile ja klubi püsib veel vaevalt tabeli viimasest kohast kõrgemal. Saint-Etienne'i kangelaseks tõusis Tuneesia poolkaitsja Wahbi Khazri, kes kahe väravaga Monaco lootused vaigistas.

Tabeli teises otsas jätkab PSG muredeta. Võõrsil mäng Nice'iga võis tunduda alguses murettekitav, aga Neymar leevendas fännide muresid juba 22. minutil. Teise poole esimesel minutil lõi oma hooaja esimese värava Christopher Nkunku ja Neymar lisas veel lõpuminutitel omalt poolt teise värava.

Lille - Marseille 3:0 (1:0)