Fergusoni õpipoiss tunneb endiselt kella (0)

Manchester Unitedi legendaarse peatreeneri Sir Alex Fergusoni üks lemmiklapsi, ründaja Javier Hernandez tiris West Hami 4:3 võidule Huddersfieldi üle.

Liiga põhjas vireleva Huddersfieldi jaoks hakkavad võimalused otsa saama, kuid täna võinuks kõik muutuda. Varajasest penaltist jäädi küll kaotusseisu, kuid pooltunniks juba juhiti ja kui minna jäi vaid 20 minutit, oli seis 3:1.

Võimalus oma hooaja lõpp huvitavaks teha lasti siiski käest, sest esmalt vastas Angelo Ogbonna ja siis kahel korral Hernandez. Aastatel 2010-2015 Manchester Unitedit esindanud Chicharito karjäär on pärast Fergusoni erruminekut puhunud sooja ja külma vaheldumisi, aga täna sai temast taas kangelane. Kõik 52 väravat, mis mehhiklane Premier League'is löönud, on seejuures tulnud karistusala seest.

Viimased minutid olid täna üldse äärmiselt olulised - Leicester muutis Burnley vastu viigi võiduks ja Newcastle Bournemouthi vastu kaotuse viigiks.

West Ham - Huddersfield 4:3 (1:2)
15. pen. Mark Noble, 75. Angelo Ogbonna, 84., 90+1. Javier Hernandez - 17. Juninho Bacuna, 30., 65. Karlan Ahearne-Grant

Burnley - Leicester City 1:2 (1:1)