Harju maakohus jättis Getulio hagi Mia Belle Trisna vastu terves ulatuses rahuldamata (0)

Fredo Getulio Aurelio. Foto: Brit Maria Tael

Harju Maakohus jättis eilse otsusega terves ulatuses rahuldamata Getulio Aurelio Fredo hagi Mia Belle Trisna vastu, milles Fredo nõudis Trisnalt viimase poolt eelmise aasta märtsis Kanal 2 saates "Õhtu" ning päevalehes "Õhtuleht" avaldatud väidete ümberlükkamist ja mittevaralise kahju hüvitamist.

"Fredo nõudis hagis, et Trisna lükkaks ümber tema poolt avalikkuses esitatud väited, mille kohaselt ta väärkohtles Trisnat, ähvardas teda ning võttis temalt süütuse. Samuti taotles Fredo kohtult Trisnalt kahjuhüvitise väljamõistmist, et hüvitada temale vastavate väidete avaldamisega tekitatud maine kahjustamine," kommenteeris Trisna advokaat Oliver Nääs otsust Lextali advokaadibüroo vahendusel.

"Maakohus leidis oma otsuses, et Trisna poolt tema ja Fredo suhte kohta avaldatud väited vastavad tõele ning alust Fredo hagi rahuldamiseks ei esine. Seega leidis kohtumenetluses tõendamist, et Fredo väärkohtles seksuaalselt mitmete aastate vältel Trisnat, kellega tal oli sel ajal treeneri ja õpilase suhe. Kohtu hinnangul ei olnud Fredo õigustused, et tegemist oli tavapärase ja normaalse võrdsete partnerite suhtega, kooskõlas teiste asjas esitatud tõenditega," lisas Nääs.

"On äärmiselt kahetsusväärne, et pärast kõiki neid sündmusi pidas Fredo vajalikuks pöörduda Trisna vastu kohtusse ning sundida Trisnat kogu sündmustikku detailideni uuesti läbi elama. Jääb arusaamatuks, millist adekvaatset eesmärki pidanuks selline ettevõtmine teenima," märkis samuti Trisnat esindanud vandeadvokaat Diana Minumets.

"Meil on hea meel, et kohus nõustus, et Fredo maine avaliku kahjustamise ning karjääri katkemise ei ole põhjustanud Trisna poolt juhtunust avalikult rääkimine, vaid Fredo enda moraalselt taunitavad ning kuritegelikud teod temaga alluvussuhtes oleva lapsega seksuaalsuhete evimisel," lisas Minumets.

Asjas tehtud Harju Maakohtu otsus ei ole jõustunud ning Fredol on võimalik vastav otsus vaidlustada 30 päeva jooksul.

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
OTSEPILT: kuidas saavad Paide alistanud tartlased hakkama Levadiaga?  (Välja ja Ainsalu Levadia koosseisus!)
TIPPJALGPALLILE JOON ALLA
Jalgpalli lennunduse vastu vahetanud Signy Aarna: ei kripelda üldse, sest mu parimad jalka-aastad on möödas
UUS VÄLJAKUTSE POOLAS
Karl-Romet Nõmm esimesest välislepingust, uuest särginumbrist, keerulisest ajast Floras ja ebaõnnestunud koondisedebüüdist
PREMIUM LIIGA KLUBID VALMISTUVAD
MITMESUGUST
EESTLASTE UUED VÄLJAKUTSED
Pikk ette (ja ise järele) | Tühjad tribüünid peletavad kultuurinäljas Eesti jalgpallurid välismaale
OLULINE
Udune Albion | Liverpool ei mahu sümboolsesse alg11-sse isegi siis, kui pruukida halastavat meetodit  (üleskutse vaatajatele!)
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
2.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
3.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
4.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
5.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
6.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
7.
Pärnu JK Vaprus
0
0
0
0
0:0
0
8.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
9.
Harju JK Laagri
0
0
0
0
0:0
0
10.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0