Hazardist elatuv Chelsea sai kindla võidu ning liikus esinelikusse (0)

Inglismaa üllatusterohke jõuluaeg leidis endale selleks aastaks lõpu Vicarage Roadil, kus kodumeeskonna ja Maurizio Sarri juhendatava Londoni Chelsea vahelisest heitlusest väljus võitjana Chelsea.

Kuna pisut varem kaotas väärtuslikke punkte Londoni Arsenal, tekkis sinisärkidel suurepärane võimalus tõusta esinelikusse. Samas lihtne see ülesanne ei saanud olema, kuna mäletatavasti kaotasid Chelsea mehed Vapsikutele lausa 1:4.

Kuid täna algas mäng põhimõtteliselt identselt - mõlemad pidid ühe sunnitud vahetuse vigastuse tõttu tegema ning lisaminutitel jõudsid mõlemad ka tabamuseni. Kaunima tabamusega sai pigem hakkama Roberto Pereyra, kes lõi Jose Holebase tsenderduse otse õhust võrku.

Teisele poolajale tuli kindlamalt peale taas tunamulluse hooaja meister ning teenitud eduseis taastati 58. minuti penaltilöögiga. Mängu jätkudes hakkas Watford paigutama aina rohkem jõudu ründefaasi. kuid lõppkokkuvõttes see muutust ei toonud ning kolmemänguline kaotuseta seeria sai lõpu.

Watford - Chelsea 1:2 (1:1)