Hein ja Arsenal jätkavad Premier League 2 liigas tabeli tipus (0)

Premier League 2 liigas sai Karl Jakob Hein Arsenal U23 ridades taaskord kirja täismängu.

Arsenali U23 jätkab Premier League 2 liigas kaotuseta, kui 2:1 saadi jagu Leicester City eakaaslastest. Arsenalil on nüüd viie mänguga kirjas kolm võitu ja kaks viiki ning tabelis jagatakse Chelseaga liidripositsiooni.

Arsenal jäi kohtumise 35. mänguminutil kaotusseisu, kui Leicesteri ründaja Ali Reghba oli täpne. Arsenali minimaalses kaotusseisus mindi ka vaheajale. Teine poolaeg algas Arsenali jaoks suurepäraselt, kui 46. minutil viigistas Arsenali ründaja Tyreece John-Jules mänguseisu ning kõigest neli minutit hiljem viis ta Arsenali juhtima. 2:1 Arsenali kasuks kohtumine ka lõppes. Hein sai kirja täismängu.

Arsenali ridades tegid kaasa ka kaks esindusmeeskonna kaitsjat - Rob Holding ja Konstantinos Mavropanos.