TV

Hiliste täiendustega Järve ehmatas Vändrat (1)

Ettevalmistuse tegi Goldberg (palliga) kaasa Legioniga, kuid otsustas siis Premium liigast loobuda. Foto: Liisi Troska

Hooaega miinuspunktidega alustanud Kohtla-Järve JK Järve võitis Vändras kohaliku Vapruse vastu poolaja, kuid kaotas lõpuks 1:3.

Järve on vahetult hooaja eelõhtul saanud veel mitu väärt täiendust, kellest kõige märkimisväärsem endine noortekoondislane Stanislav Goldberg (27). Poolkaitsjaga koos mängis mullu TJK Legionis ka ründaja Roman Grigorevski (22), kes samuti Järvele üles antud, kuid täna veel koosseisu ei kuulunud. Lisaks mängivad nüüd Kohtla-Järvel Kuressaare poolkaitsest tuntud Karmo Paju (20) ja Sillamäe ukrainlasest väravavaht Roman Travkin (29).

Esimeseks mänguks Vändrasse sõitnud idavirukad näitasid esimese hooga head minekut ja võitsid Gleb Pevtsovi väravast poolaja 1:0, kuid samuti talvel märkimisväärseid täiendusi saanud Vändra lõi teise poolaja alustuseks kolm vastuseta väravat ja võitis 3:1.