TV

Jürgens lõi Milanile värava, Tunjovi kaaslased läksid vägivaldseks (0)

Oliver Jürgens lõi Hellas Verona U17 meeskonna eest oma hooaja seitsmenda liigavärava.

Hellas alistas võõrsil 3:1 tabeli üheksanda Milani eakaaslased, endine Nõmme Unitedi ründaja vormistas lõppskoori. Tabelis on Hellas teine, jäädes liidrist Atalantast kaheksa punkti kaugusele.

Georgi Tunjov mängis SPAL-i U19 meeskonna võõrsilmängus Pordenonega esimesed 84 minutit. 64. minutiks 4:1 kaotusseisu jäänud SPAL vähendas vahe tänu 72. ja 73. minuti väravatele üheväravaliseks, kuid rohkemaks jaksu polnud. Mängu lõpp läks aga väga koledaks. SPAL jäi juba 82. minutil vähemusse, kuid viienda üleminuti massimadistamise tagajärjel said veel kaks SPAL-i mängijat ning lisaks üks võõrustajate pallur punase kaardi. Tabelis on Pordenone nüüd kolmas, SPAL seitsmes.

Ei Mattias Männilaan ega Markkus Seppik teinud kaasa Kieli Holsteini U19 meeskonna 0:3 kaotusmängus tabeli teisele Bremeni Werderile. Kiel on tabelis kümnes.

Freiburgi U17 meeskonna ja Karlsruhe mängus väravaid ei löödud. Aleksandr Šapovalov oli platsil kõik 90 minutit. Freiburg on tabelis 11. kohal, Karlsruhe kohe nende taga.