TV

Karikas hävinud Vieira saab enne Nice'ist kinga kui Arsenali peatreeneriks (0)

Vincent Crehin (punases) sai 16 minutiga kirja värava ja kaks resultatiivset söötu. Foto: Le Mansi Twitter

Patrick Vieirast on räägitud kui Arsenali praeguse peatreeneri Unai Emery potentsiaalsest asendajast, kuid legendaarne prantslase tulemused Nice'iga ei kannata mingit kriitikat.

Prantsusmaa kõrgliigas viimasest viiest mängust vaid ühe punkti teeninud Nice'i tabas järjekordne valus tagasilöök karikasarjas, kui Ligue 2 alumises kolmikus virelevalt Le Mansilt tappa saadi. 3:2 lõppenud mängu kõik väravad löödi seejuures ära esimese 18 minutiga!

Ilmselt oodatuimast duellist edenes 16 sekka Monaco, kes sai koduplatsil mõneti ootamatult jagu Marseille'st - tõsi, viimase aja vormi põhjal võis Monaco võitu eeldada. Nantes nüpeldas suurte unistustega Pariisi teist klubi FC-d, kellel ei lähe hetkel just kuigi hästi, sest nemadki on Ligue 2 põhjamudas.