Klubivahetusega seostatud Sappinen sai Piasti peaproovis lavale paarikümneks minutiks (0)

Rauno Sappinen. Foto: Gliwice Piast

Eesti koondise ründaja Rauno Sappineni tööandja Gliwice Piast pidas viienda ja viimase kontrollmängu enne seda, kui Poola kõrgliigahooaeg nende jaoks 29. jaanuaril jätkub. Hispaanias kaotati 0:1 Saksamaa esiliigas mängivale Heidenheimile.

Mängu ainus värav sündis 53. minutil. Sappinen, kelle lähitulevikku on Poola meedias seostatud võimaliku laenuleminekuga teise kõrgliigaklubi Mieleci Stali ridadesse, pääses platsile 72. minutil. Piasti saldoks jäid Hispaanias Algorfas toimunud laagris kolmest mängust võit, viik ja kaotus, sest enne tänast oli viiki lepitud Luganoga ning jagu saadud Ferencvarosest. Kokku peeti talvepausi jooksul viis kontrollkohtumist.

Poola kõrgliiga hooaja teises pooles tuleb Piastil võidelda püsimajäämise eest, sest praegu ollakse tagantpoolt kolmandal real. 29. jaanuaril minnakse kohe vastamisi otsese konkurendi Bialystoki Jagielloniaga, kes asub liigatabelis kolm kohta ja kaks punkti eespool.