Kuldsete tähtedega Itaalia jalgpalliajalukku kirjutatud klubist on saanud põgenemisekspert (0)

Genoa - Itaalia vanim tegutsev ning üheksa meistritiitliga edukuselt neljas klubi - jätkab Serie A-s ka hooajal 2020/21. Uuele tulijale peab ruumi tegema Lecce.

See ei olnud nende esimene rodeo. Vaid aasta ja mõned kuud tagasi oli seis veel nirum, sest viimases voorus ei olnud kõik enam nende kätes, aga Empoli kaotus avas ukse ja viik aitas Genoa üle läve. Nüüd teadsid nad vähemalt, et saatus on enda kujundada. Alista 38. voorus Hellas Verona ja koht kõrgliigas säilib.

Mida pidanuks arvama sellest, et Veronat juhendab Ivan Juric, horvaat, kes lõpetas mängijakarjääri just Genoas ja on koguni kolmel korral ka klubi peatreeneriks pürginud, kuid alati kiiresti - tema pikim ametiaeg kestis 28 mängu - kinga saanud? Juric ei teinud Genoale elu lihtsaks, aga ei suutnud hoolealuseid ka piisavalt motiveerida. 3:0 eduga lõppenud avapoolaeg andis võõrustajatele kindluse, mida ei murdnud ka lõpuks üheksakesi jäämine.

Tagantjärele targana oleks piisanud ka kaotusest, kuid Lecce tahtejõule vajutas poolajal kuuldu kahtlemata pitseri ja nii ei suudetud Parma vastu enamat 3:4 kaotusest. Nemad kolivad koos Brescia ja SPAL-iga alla, üles tulevad Benevento ja Crotone. Kolmas meeskond selgub augusti keskel.

Genoa - Hellas Verona 3:0 (3:0)