Kümne kuu järel suurde jalgpalli naasnud Balotelli skooris esimese puutega (SPAL sai valusa kaotuse) (0)

Kohe näha, et vanad sõbrad: Kevin-Prince Boateng õnnitleb Mario Balotellit värava puhul. Foto: Scanpix / Jonathan Moscrop / CSM via ZUMA Wire

Kas mäletate ikka veel Mario Balotellit? 30-aastane ründaja käis üle pika aja taas platsil ning sai kohe ka värava kirja, aidates Monza klubi Itaalia esiliigas kindla 3:0 võiduni.

Seejuures kulus Balotellil koduväljakul Salernitana vastu skoori avamiseks vaid neli minutit, kui ta suunas värava eest võrku Carlos Augusto söödu. Tegu oli ühtlasi Balotelli esimese puutega mängus. Lõpuks lisasid kaaslased veel kaks tabamust ja Monza sai võidu, mis tõstis nad tabelis kolmandaks, liidrist Empolist ja teisel kohal olevast Salernitanast vaid kahe punkti kaugusele.

Suvel Bresciast lahkunud ja juba detsembri algul Monzaga liitunud, ent ligi kümnekuulise mängupausi järel alles nüüd väljakule pääsenud Balotelli vahetati puhkama 62. minutil. Lisaks talle kuulus Monza algkoosseisu ka Kevin-Prince Boateng, kuid klubi sidemed Balotelli kunagise tööandja AC Milaniga ongi tugevad - Monza omanik on Silvio Berlusconi ja juhatuse esimees pikalt Milanis tegevjuhi ametit pidanud Adriano Galliani. Treeneritoolil istub aga Milani pikalt mängijana esindanud ning 2016. aastal ka põgusalt juhendanud Cristian Brocchi.

Kui esimest korda Serie A-sse pääsu ihkav Monza parandas tabeliseisu, siis Georgi Tunjovi tööandja SPAL pidi kodus 2:3 alla vanduma Balotelli eelmisele tööandjale Bresciale. Seejuures juhiti veel 70. minutil 2:1, kuid Alfredo Donnarumma viigistas penaltist seisu ja 87. minutil lõi Islandi koondislane Birkir Bjarnason külaliste võiduvärava. Teise järjestikuse kaotusega leppima pidanud SPAL on tabelis viies, liiderduost viie punkti kaugusel. Eesti koondise poolkaitsja Tunjov ei kuulunud paraku ka seekord SPAL-i 22-mehelisse mänguks üles antud koosseisu.