Leao lõi kaitsjale jalaga näkku ja saadeti väljakult minema, aga Giroud päästis Milanile võidupunktid (0)

Olivier Giroud lõi Milani võiduvärava. Foto: Scanpix / Daniele Mascolo / Reuters

Valitsev Itaalia meister AC Milan mängis võõrsil Sampdoria vastu alates teise poolaja algusest kümnekesi, aga kirjutas liigatabelisse kahe viigi kõrvale hooaja neljanda võidu.

Milan sai suurepärase stardi, kui Junior Messias realiseeris juba kuuendal minutil Rafael Leao, Oliver Giroud' ja Charles De Ketelaere eeltöö väravaks. Milan oli esimesel poolajal lähedal ka kaheväravalisele eduseisule, aga De Ketelare tabamus tühistati suluseisu tõttu.

Leao pani teise poolaja alguses Milani raskesse seisu, kui proovis käärlööki, aga lõi Sampdoria keskkaitsjale Alex Ferrarile jalaga näkku ja sai teise kollase kaardi. Sampdoria jõudis kümme minutit hiljem viigiväravani, kui Filip Djuricic suunas Tomaso Augello tsenderduse peaga väravasse.

Milan taastas eduseisu 67. minutil, kui Giroud realiseeris enda teenitud 11 meetri karistuslöögi. Penalti põhjustas poolkaitsja Gonzalo Villar, kes blokeeris Giroud' pealöögi käega. Sampdoria ei suutnud järelejäänud aja jooksul Milani väravavahti Mike Maignani üle mängida ja Milan lahkus väljakult 2:1 võiduga.

Milan on kuue mänguga kogunud 14 punkti ja asub liigatabelis teisel kohal. Eespool on sama palju punkte teeninud Napoli, aga kahele esimesele hingab kuklasse Atalanta, kes ei ole veel kuuenda vooru mängu pidanud ja kaotab vaid ühe punktiga. Sampdoria asub kahe punktiga 18. kohal.

Sampdoria - Milan 1:2 (0:1)