Levadia alistas Beglarišvili iluväravast Kalju (1)

Tallinna Levadia alistas Sportland Arenal toimunud Premium liiga mängus Nõmme Kalju 1:0.

Levadia kangelaseks kerkis tänavusel hooajal juba viienda värava löönud Zakaria Beglarišvili, kelle karistusala juurest sooritatud löök 67. minutil maandus Kalju värava ristnurgas. Resultatiivse söödu kirjutas enda nimele Bogdan Vaštšuk.

Beglarišvili on nüüd väravalööjate edetabelis ainuliider. Tema eelmised tabamused sündisid penaltipunkilt. Henri Anier (Paide Linnameeskond) ja Eduard Golovljov (Narva Trans) on löönud neli väravat.

Tallinna Levadia on nelja mänguga teeninud neli võitu ehk kogunud maksimaalsed 12 punkti, edestades Paide Linnameeskonda kahe silmaga. Nõmme Kalju on kuue punktiga (kaks võitu ja kaks kaotust) viiendal kohal.