Liverpool kukutas Barcelona (9)

Meistrite liigas selgus täna esimene finalist, kui Liverpool korraldas kodusel Anfieldil Barcelonale uskumatu etenduse.

Barcelona võitis kodus avamängu 3:0 ja alustas võõrsil selge soosikuna, aga Liverpool julges unistada. Anfieldi publik on heal päeval 12. mängija eest ja Divock Origi kiire värav ... Kes julges öelda, et Liverpool ei ole selleks võimeline?

Teise poolaja alguses lõi kahe minuti sees kaks väravat vahetusest sekkunud Georginio Wijnaldum, kuni Origi lisas neljanda, millest juba piisas, et ka lisaaega mitte vaja ei läheks. Liverpool on teist aastat järjest finaalis.

Liverpooli ootab 1. juunil Madrid ja Wanda Metropolitano, finaalivastane selgub kolmapäeval paarist Amsterdami Ajax - Tottenham.

Liverpool - Barcelona 4:0 (1:0), kahe mängu kokkuvõttes edasi Liverpool 4:3