9-meheline Al Shabab jõudis üleajal sihile ja Vaštšuk sai lõpuks esimese võidu (0)

Bogdan Vaštšuk. Foto: Brit Maria Tael

Jaanuari lõpus Al Shababiga liitunud Bogdan Vaštšuk sai esmakordselt Kuveidi kõrgliigas võitu maitsta, kui tema koduklubi alistas Khaitani 1:0. Vaštšuk kuulus tavapäraselt põhikoosseisu.

Kohtumise teisel poolajal jagati kolm punast kaarti. Kuigi üleajal mängis Al Shabab üheksakesi ja vastaseid oli kümme, suutis Birahim Gaye lüüa 90+8. minutil madalast kauglöögist võiduvärava.

See oli pärast Vaštšuki liitumist Al Shababi kaheksas liigamäng, kõik eelmised seitse olid lõppenud kaotusega. Meeskond möödus Khaitanist ka tabelis, tõustes hetkel väljalangemistsoonist välja. Kolm viimast satsi, kellest kaks kukuvad esiliigasse, mahuvad kolme punkti sisse. Hooaja lõpuni jääb vaid kaks vooru.

Mattias Käit tegi täismängu, kui tema koduklubi Bukaresti Rapid kaotas Rumeenia kõrgliigas CFR Clujile 2:3. Rapid paikneb tabelis hooaja lõppfaasiks eraldunud esikuuiku viimasel, kuuendal kohal.

Slovacko ääremängija Vlasi Sinjavski sekkus Tšehhi kõrgliigas 2:4 kaotusmängu liider Praha Sparta vastu vahetusest 68. minutil, kui seis oli 1:3. Slovacko jätkab kolmekslõigatud tabeli ülemise grupi viimasel, kuuendal kohal.

Oliver Jürgens puudus Dunajska Streda DAC-i koosseisust, kui DAC alistas Slovakkia kõrgliigas Podbrezova 3:0. Jürgensi tööandja asub neljandal tabelireal.

Asti ründaja Tristan Koskor mängis Itaalia Serie D viimases voorus Bra vastu 66 minutit. Tema koduklubi kaotas 0:2, vastasmeeskond lõi mõlemad väravad pärast eestlase väljavahetamist.

Asti lõpetas hooaja oma liigatsoonis 20 võistkonna seas kaheksanda kohaga. Veebruaris klubiga liitunud Koskori arvele jäi üks värav.