Lloris tegi esimesel poolajal tõrjetööd, et ründekolmik saaks särada (0)

Heun-Min Son säras kübaratrikiga. Foto: Scanpix / Molly Darlington / Action Images / Reuters

Tottenham kogub Inglismaa kõrgliigas hoogu ja liigub Meistrite liiga kursil, sest viimasest neljast mängust on korjatud maksimumpunktid ja selja taha on jäetud linnarivaal Arsenal.

Tottenham sai teise neljaväravalise võidu järjest. Kui eelmises voorus alistati Newclaste United 5:1, siis seekord võõrsil Aston Villa 4:0. Mängu kangelaseks kerkis kolm väravat löönud Heung-Min Son, aga särasid ka ülejäänud ründekolmiku liikmed - Harry Kane jagas kaks väravasöötu, Dejan Kulusevski tegi ühele tabamusele eeltöö ja sahistas korra ise.

Kuigi tulemus vihjab sellele, et Tottenham lustis, siis nii ei olnud, sest Hugo Lloris tegi esimesel poolajal seitse (!) tõrjet. Kokku sooritas Aston Villa avapoolajal 14 pealelööki. Tottenham saatis esimesel poolajal raamidesse kaks ja teisel kolm lööki - viiest neli maandusid väravas.

Tottenham rabeles liigatabelis Arsenalist kolme punktiga ette, kuid linnarivaalil on kohtumine varuks. Heitlus käib neljanda ehk viimase Meistrite liiga koha nimel.

Neljanda kaotuse järjest saanud Aston Villa on langenud 12. kohale, aga tabeliseis on tihe, sest Crystal Palace, Leicester City ja Brighton on eespool punkti kaugusel.

Aston Villa - Tottenham 0:4 (0:1)