Markus Jõgi: palliplatsil sõpru vaadates tuli endalgi mänguisu tagasi (0)

Markus Jõgi. Foto: Imre Pühvel

Endine Eesti noortekoondise ja Tartu Tammeka poolkaitsja Markus Jõgi (21) osales sel kuul esimeses liigamängus pärast kolmeaastast pausi, kandes Esiliigas Tartu Welco särki.

Pärast Tammekas mängimist läks Jõgi Taani õppima. Tagasi Eestisse jõudes tekkis tal plaan, et võiks mõneks ajaks paikseks jääda ja ka jalgpalli juurde naasta, vahendab Welco Facebooki leht.

"Kui ikka iganädalaselt vaadata sõpru palliplatsil mängimas, siis tekkis endalgi see mänguisu tagasi ja nii saigi Eric Pärna kutsel mõnest Welco treeningust osa võetud," selgitas Jõgi, kelle viisid aga seejärel elukäänud taas mõneks ajaks Eestist eemale.

Tagasi kodumaale tuli Jõgi tänavuse juuni keskpaigas ja selleks ajaks oli hea sõber Pärn juba kõik ära organiseerinud ning Jõgi ühineski mustvalgete armeega. "Welco on algusest peale sümpaatse mulje jätnud ning samuti tean päris paljusid mängijaid juba varasemalt, mistõttu valiku langetamine ei olnud kuigi raske," rääkis Jõgi.

2018. aasta plaanidele ette vaadates tahaks ta esmalt mänguvormi taastada ning siis vaikselt mänguaega teenima hakata. Samas on noormehel sihid olemas ka meeskondlikus plaanis: "Kui miinimumeesmärk (Esiliigasse püsimajäämine) kõrvale jätta, siis võistkondliku eesmärgina võiksime vaeva näha selle nimel, et hooaja lõpuks edestada rivaale ehk Elvat ning Santost."

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Põhja-Iirimaa peatreener Michael O'Neill: kui me Eestit ei võida, oleme plindris
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID