Mbappe eksis oma sajandas mängus ja PSG kaotas tabeli eelviimasele (0)

Pettunud Kylian Mbappe. Foto: Scanpix / Aurelien Morissard / Xinhua via ZUMA Press

Meistrite liigas veerandfinaalpileti taganud PSG kaotas Prantsusmaa kõrgliigas koduväljakul eduseisust Nantesile, kes paiknes enne mängu eelviimasel tabelireal.

Tiitlikaitsja PSG asus 42. minutil juhtima, kui Angel Di Maria sööt läks rikošeti abil Julian Draxlerile, kes lõi alla nurka.

Hooaja parim väravakütt Kylian Mbappe pidas PSG eest oma sajanda liigamängu. Seekord aitas juubilar aga värava lüüa hoopis vastastel. Mbappe lohakas tagasisööt läks otse Randal Kolo Muani jalale, kes möödus Marquinhosest ja viigistas seisu.

71. minutil lõi Moses Simon mängu otsustava värava ning tõstis püsimajäämise eest võitleva Nantesi 18. kohale. PSG kaotas Prantsusmaa kõrgliigas teise järjestikuse kodumängu esmakordselt pärast 2012. aastat.

Liider Lille tegi Monacoga 0:0 viigi. Lille edestab nüüd nii PSG-d kui ka Lyoni kolme punktiga. Monaco paikneb neljandal kohal, liidrist seitsme punkti kaugusel.

PSG - Nantes  1:2 (1:0)