Mets ja AIK parandasid olulise koduvõiduga tabeliseisu (0)

Rootsi meistriliigas sai Karol Metsa tööandja Stockholmi AIK kodus 1:0 jagu Häckenist. Eesti koondise tugitala Mets mängis 90 minutit nagu ka kõigis eelmistes liigakohtumistes.

Kohtumise ainsa värava lõi 76. minutil AIK-i paremkaitsja Daniel Sundgren. Hooaega kesiselt alustanud AIK, kellel oli nelja vooru järel tabelis ühe võidu ja kahe viigi eest vaid viis punkti, tõusis hoobilt neljandaks, möödudes ka vooru eel teist kohta hoidnud Häckenist. Tabelit juhib 10 punktiga Djurgarden, kes kohtub homme viiendas voorus Norrköpingiga.

Hammarbyst 4:1 jagu saanud Malmö on kogunud samuti 10 punkti ja hoiab teist kohta. Kolmas on 8 punktiga Elfsborg, AIK jääb neist maha väiksema löödud väravate arvu tõttu. Eesti koondise endise peatreeneri Magnus Pehrssoni juhendatav Kalmar on 11. tabelireal, kuid peab viienda vooru kohtumise Göteborgiga homme.