Milan kaotas hooajaga üle 125 miljoni euro (0)

Yonghong Li (keskel). Foto: europe.easybranches.com

Euroopa uinunud hiid AC Milan teatas, et klubi jäi eelmise hooajaga 126 miljoni euroga miinusesse.

Juba kaheksa hooaega on möödunud ajast, kui Itaalias oli aasta lõpuks tabeli tipus Rossioneri meeskond. Peale seda on peaaegu kõik allamäge läinud - 2012. aastast on lõpetatud alles 6.-10. kohal ning seetõttu pole Meistrite liigast lõhnagi olnud. Vahepeal vahetas klubi ka omanikku, kuid ka see pole oodatud edu tagasi toonud.

Klubil pole kõige selle tõttu ka rahadega kõige paremini läinud ning iga aastaga jäädakse aina rohkem miinusesse. Viimati jäädi omadega plussi 2009. aastal, kuid siiski oldi vaid 1,30 miljoniga nullist kõrgemal. Sel hooajal murti isegi rekord, kui selgus, et tiim jäi 126 miljoni euroga miinusesse. See tähendab, et viimase neljateist aastaga on kaotatud 730 miljonit eurot rohkem kui on teenitud.

Olukorda halvendas ka see, kui eelmisel suvel tegutseti väga hooletult ning osteti 200 miljoni euro eest kümme pallurit, kellest kaks kõige kallimat on juba edasi liikunud. Fännide õnneks on olukorraga juba tegelema hakatud ning kuigi algul oli õhus, et Euroopas neil mängida ei lasta, siis spordiarbitraaži kohtus suudeti võita ning Euroopa liigast võetakse osa. 

REKLAAM

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
Poola hiiu viivitamine viis Turi proovima Bulgaaria klubi juurde  (mis saab Paide testitavatest?)
EESTLASED VÕÕRSIL
FÄNNIDEST JA ARMASTUSEST EKSIILIS
Piirkonna rolli muutumisest jalgpalliklubi toetamisel
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID