Mugavustsooni peljanud Mööl: Eestis ma enam liiga palju areneda ei saanud (0)

Foto: Kasper Elissaar

Eile Taani esiliigaklubi HB Kögega ametlikult liitunud Karl Mööl tunnistas, et Eestis jõudis talle piir ette ja ta soovis välismaale siirduda, et tulevikus midagi kahetsema ei peaks.

"Viimased kaks aastat on Eestis õnnestunud ning ma tunnen, et hetkel ei saa ma enam Premium liigas liiga palju areneda," nentis Mööl ausalt. "Pigem võib tekkida mugavustsoon, sest vanus on ka juba selline, et mingi hetk võib see isu ja uljus ära kaduda ja tasub väljas ennast proovida."

Kuigi kõrvaltvaatajale võib jääda mulje, et Mööl surus end jõuga välismaale, siis sellega ta päris nõus ei ole. "Ega ma siin miljonäriks saa, aga saan end panna proovile ja teada, kas minus on midagi enamat. Tulevikus Eestis mängides tahaksin vaadata peeglisse ja olla rahul sellega, et ma ei kartnud minna ja õnnestuda. Või siis ebaõnnestuda," naeris ta.

Enne Taanit käis Mööl jaanuaris testimisel ka Poola kõrgliigaklubi Sandecja Nowy Sanczi juures. 25-aastane paremkaitsja on veendunud, et sellest oli kasu. "Testimisel käia on raske ja iga su tegemist jälgitakse kullipilguga. Ma võtsin Poolast kaasa selle, et proovisin oma tugevamaid külgi siduda meeskonna taktikaga.

REKLAAM

Teine asi, mis ma parandasin, oli, et ma rääkisin ka treeneriga ja sain teada, mida ta minult täpselt eeldab. Kolmandaks sain aru, et veidi peab vedama ka, sest erinevad klubid hindavad erinevaid mängijaoskusi. Treener suhtus minusse kohe alguses positiivselt ja andis pärast trenne väga head tagasisidet, mille abil sain oma mängu kohandada, Poolas seda ei olnud ja ma ise ka ei küsinud."

Mööli sõnul on Köges tingimused korralikud, kuigi halli neil pole. "Suvel mängime muru peal ja praegu kunstmurul, mida hooldatakse korralikult. Kurta ei saa ja ilm on ka praegu väga ilus. Keegi ennustada ei oska - kui tuleb külmalaine, siis tuleb," ütles Mööl ja kirjeldas veidi ka taanlaste mängu: "Küllaltki füüsiline. Palju jooksmist ja üritatakse kiirelt mängida. Kui see õnnestub, siis on tempo väga hea."

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
AMETLIK: Kotenko saaga jõudis lõpule  (liitus Premium liiga klubiga)
EESTI NOORMÄNGIJAD
Heinaga ollakse Arsenalis rahul, ka Jürgens sihib välismaale
EUROOPA LIIGAS
EKSKLUSIIV
MÄLUMÄNGUD
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Heina nullimäng aitas Arsenali edasi
EESTLASED VÕÕRSIL
Heina nullimäng aitas Arsenali edasi (0)