Pahandus Milanos: erakordne eksimus ja kaks kaotatud punkti (0)

Pühapäeval Sampdoria vastu raske 2:1 võidu noppinud Milano Inter sellest ei õppinud. Sassuolo vastu juhiti 2:1 ja 3:2, aga lepiti viigiga.

Avavilest oli jõudnud kuluda neli minutit, kui Interi kaitseliin kollektiivselt läbi põles, aga see mõjus ühtlasi vajaliku äratuskellana ning avapoolaja lõpuks taastati normaalsus läbi Romelu Lukaku penalti ja Cristiano Biraghi soolo. Teisel poolajal pidanuks Roberto Gagliardini kahtlemata seisuks 3:1 tegema, aga ... eksis

2:1 seisuga Inter seekord lõpuvileni ei purjetanud. Ashley Young koperdas karistusalas ohtlikult ringi ja kinkis ära penalti, millest külalised viigistasid. Siis lõi markeerimata unustatud Borja Valero 3:2, aga Inter jättis omakorda üksi Giangiacomo Magnani. See tähendas kahe punkti loovutamist.

Liidrist Juventusest jäädakse nüüd võrdsete mängude arvu juures maha juba kaheksa punktiga, mis tähendab, et Interi võimalused kümme aastat kestnud tiitlipõua lõpetamiseks on ahtakesed. Sassuolo aga võtab punkti tabeli keskel rõõmuga vastu.

Milano Inter - Sassuolo 3:3 (2:1)
41. pen. Romelu Lukaku, 45+1. Cristiano Biraghi, 86. Borja Valero - 4. Francesco Caputo, 81. pen. Domenico Berardi, 89. Giangiacomo Magnani

Eemaldamine: 90+3. Milan Škriniar (Inter)