Paplavskis: esimeses ringis mängisime liiga optimistliku taktikaga (0)

Ingmar Krister Paplavskis. Foto: Jana Pipar

Lõppenud hooajal FC Florast Kuressaares laenul viibinud väravavaht Ingmar Krister Paplavskis jäi hooajaga kokkuvõttes rahule, kuigi üks aspekt teda kripeldab.

"Meeskond täitis oma eesmärgi ja isiklikult sain palju kogemusi juurde. Tuli ka eksimusi ja oma mänguga ma lõpuni rahule jääda ei saa, aga suures pildis usun, et suutsin meeskonnale abiks olla ja oma koha välja mängida," võttis 19-aastane Paplavskis intervjuus Kuressaare koduleheküljele hooaja kokku.

"Ideaalis oleks soovinud üleminekumänge vältida ja võidelda 7. ja 8. koha peale, aga arvestades seda, et hooaja alguses peeti meid täielikeks autsaideriteks, ei ole põhjust liialt kurb olla," jätkas Paplavskis.

Kripeldama jäi Paplavskist ka suur sisselastud väravate hulk: "Enamus n-ö "pakke" tuligi esimeses ringis, kus mängisime natuke liiga optimistliku taktikaga. Peale taktika muutmist suutsime – tõsi, väikeste eranditega – tõestada, et oleme võimelised kaitsma küll ja suutsime väärikaid lahinguid pakkuda ka suurtele."

Lõppenud hooajal 3003 mänguminutiga 100 väravat sisse lasknud Paplavskise järgmise hooaja saatus on lahtine. Floras mängimine või taas laenule siirdumine selgub tema sõnul ettevalmistuse käigus.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
VÄLISMAAL
KALJU JA KALEV 2:2
Luup peale | Noore Kalevi hiilgav plaan tõi Kaljus pahanduse majja
Välismaa 20.04 | Loe järele: Leipzig astus ühe jalaga Meistrite liigasse
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool
ARVAMUS/KOMMENTAAR
Jalgpall kui elu hüperbool (0)
 
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (15)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID