Paplavskis: esimeses ringis mängisime liiga optimistliku taktikaga (0)

Ingmar Krister Paplavskis. Foto: Jana Pipar

Lõppenud hooajal FC Florast Kuressaares laenul viibinud väravavaht Ingmar Krister Paplavskis jäi hooajaga kokkuvõttes rahule, kuigi üks aspekt teda kripeldab.

"Meeskond täitis oma eesmärgi ja isiklikult sain palju kogemusi juurde. Tuli ka eksimusi ja oma mänguga ma lõpuni rahule jääda ei saa, aga suures pildis usun, et suutsin meeskonnale abiks olla ja oma koha välja mängida," võttis 19-aastane Paplavskis intervjuus Kuressaare koduleheküljele hooaja kokku.

"Ideaalis oleks soovinud üleminekumänge vältida ja võidelda 7. ja 8. koha peale, aga arvestades seda, et hooaja alguses peeti meid täielikeks autsaideriteks, ei ole põhjust liialt kurb olla," jätkas Paplavskis.

Kripeldama jäi Paplavskist ka suur sisselastud väravate hulk: "Enamus n-ö "pakke" tuligi esimeses ringis, kus mängisime natuke liiga optimistliku taktikaga. Peale taktika muutmist suutsime – tõsi, väikeste eranditega – tõestada, et oleme võimelised kaitsma küll ja suutsime väärikaid lahinguid pakkuda ka suurtele."

Lõppenud hooajal 3003 mänguminutiga 100 väravat sisse lasknud Paplavskise järgmise hooaja saatus on lahtine. Floras mängimine või taas laenule siirdumine selgub tema sõnul ettevalmistuse käigus.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
MEERITS LIITUS TRANSIGA
EESTLASED VÕÕRSIL
KODUNE JALGPALL
VÄLISMAA MÄNGUD
EESTI LAUL
Kui Inger Eesti Laulu kinni paneb ja Eurovisionile sõidab, tuleb tänada ka Lionel Messit!
TÄHTSAT
PIKEMAT LUGEMIST
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID