Pukki varju jäänud sakslane on leidnud uue hingamise, aga heidikute jaoks ehk liiga hilja (1)

Saksamaa kõrgliigas algas 25. voor Paderborni ja Kölni duelliga, mis kodufänne rõõmustada ei suutnud.

Köln läks esimese poolaja keskel 2:0 juhtima (Jonas Hector virutas imelise värava) ja kuigi võõrustajad lõid läbi Dennis Srbeny pea ühe tagasi, jäi sellest väheks. Tabelis tähendab see, et kui Paderborni ootab sel hooajal veel üheksa liigamängu, jäädakse turvatsoonist samuti üheksa punkti kaugusele.

Eraldi väärib tähelepanu 25-aastane Srbeny, kes talvel Paderborniga taasliitus. 2016/17 mängis ta veel Saksamaa regionaalliigas; siis veetis pool aastat Paderbornis (kes oli toona tugevuselt kolmandas liigas), enne kui Norwich Citys lepingu teenis. Norwichiga tõusis sakslane selleks sügiseks juba Premier League'i ja sai Everton vastu ka Inglismaa kõrgliigas jala valgeks.

Minuteid ründajale aga Inglismaal suurt ei jagunud ja nii otsustas ta võtta vastu Paderborni kutse. Esimese kaheksa mänguga on ta Bundesligas löönud juba neli väravat, aga seni pole neist veel piisavalt abi olnud.

Paderborn - Köln 1:2 (0:2)