TV

Riberyd ähvardab pikk mängukeeld (täiendatud) (0)

Legendaarset prantslast, sellest hooajast Fiorentinas pallivat Franck Riberyd ootab eelduste kohaselt ees pikk mängukeeld.

• Täiendatud 29.10: Riberyle otsustati määrata kolmemänguline võistluskeeld ning 20 000 euro suurune trahv.

Fiorentina mängis nädalavahetusel Lazioga ja Ribery söödu järel oli Fiorentina 27. minutil viigini jõudnud. 89. minutil lõi aga Ciro Immobile Lazio 2:1 võiduvärava, kuid Fiorentina mängijad olid veendumusel, et kohtunik oleks eelnevas olukorras pidanud nende kasuks vea määrama.

Keset vaidlusi lükkas juba mängust välja vahetatud Ribery kahel korral küljekohtunikku ning Serie A ametnikud kinnitasid, et talle näidati mängujärgselt punast kaarti.

12 aastat Bayernis pallinud Ribery Fiorentina-karjäär on üldjoontes alanud korralikult, sest üheksa mänguga on tema arvel kaks väravat ja kaks väravasöötu.