Ronaldot pole ja keegi ei löö enam väravaid? Juventus sai kodus kõrgliiga uustulnukalt šokk-kaotuse (Immobile korraldas tulevärgi) (0)

Kuhu kõik väravad jäid? Nii näib küsivat ka Paulo Dybala. Foto: Scanpix / Imago images / Gribaudi

Tagasi Manchester Unitedisse siirdunud Cristiano Ronaldo järgne ajastu algas Torino Juventusele šokiga, sest kodus kaotati 0:1 kõrgliiga uustlunukale Empolile.

Eelmisel hooajal Serie B võitjaks kroonitud ja tänu sellele kõrgseltskonda naasnud Empoli ainsa värava lõi 21. minutil Leonardo Mancuso. Juventus sooritas lõpuks 20 pealelööki külaliste üheksa vastu, ent neist vaid kuus leidis tee väravaraamide vahele.

Seejuures oli Juventusel enne mängu Empoli vastu 24 omavahelisest kohtumisest kirjas 19 võitu ja kaotatud oldi vaid kahel korral. Oma kodus oli Torino klubi võitnud 12 mängust 11 ja vaid korra viigiga leppinud, aga seekordne allajäämine märkis viimase poolsajandi jooksul alles kolmandat korda, mil Juventus ei ole suutnud Serie A-s kahest esimesest liigamängust kumbagi võita.

Hoopis paremini läks Laziol, kes jäi küll juba neljandal minutil kodus Spezia vastu kaotusseisu, ent sai viiendaks minutiks kätte viigi ja 15. minutiks juba eduseisu. Mõlema värava autor Ciro Immobile eksis küll avapoolaja lõpus penaltil, ent heastas kohe ise vea ja vormistas kübaratriki. Kui Felipe Anderson teise poolaja alguses neljandat korda skooris ja Spezia kaitsja Kelvin Amian seejärel lubava rünnaku peatamise eest otse punase kaardi sai, läks Lazio lõplikult oma teed ja võitis lõpuks 6:1.

Pettunult pidi väljakult lahkuma Atalanta, kes suutis 21 pealelöögist Bologna väravaraamide suunas saata vaid kolm ja pidi leppima 0:0 viigiga. Teise järjestikuse kaotuse sai Torino, jäädes võõrsil 1:2 alla Fiorentinale.

Juventus - Empoli 0:1 (0:1)