Seenioride karikavõistluste avaetapp toimub aprillis (0)

Foto: jalgpall.ee

Eesti Jalgpalli Liit korraldab neljandat aastat seenioride karikavõistlusi, millest saavad osa võtta 45-aastased ja vanemad mängijad. Esimene etapp peetakse 28. aprillil.

Karikaturniiri eesmärk on pakkuda 45+ vanusegrupi endistele mängijatele ja asjaarmastajatele liikumisvõimalust oma lemmikspordialal koos väikese võistlusmomendiga. 2019. aasta turniiril on lubatud osaleda mängijatel, kes on sündinud 1974. aastal või varem. Lisaks tohib võistkonda registreerida kaks mängijat, kes on sündinud aastatel 1975-1979. Korraga on väljakul 7+1 mängijat ning mänguaeg on 1x12 minutit.

Seenioride karikavõistlustel peetakse kolm etappi ühepäevaste turniiridena. Nende tulemuste põhjal pannakse paika lõplik paremusjärjestus. Avaetapp leiab aset 28. aprillil EJL-i jalgpallihallis, teine turniiripäev toimub 25. mail Nike Arenal ja otsustav etapp peetakse 21. septembril samuti Nike Arenal.

Esmakordselt on plaanis korraldada ka saalijalgpalli etapp, mis peetakse eraldiseisvana karikavõistlustest ja toimub 2. novembril Õismäe Sportmängude Hallis. Väljakul on korraga 4+1 mängijat.

Seenioride 2019. aasta karikavõistluste etapid:

I etapp - 28. aprillil kell 11.30 (EJL-i jalgpallihall, Tallinn)
II etapp - 25. mail kell 12.30 (Nike Arena, Tallinn)
III etapp - 21. septembril kell 12.30 (Nike Arena, Tallinn)
Saalijalgpalli etapp - 2. novembril (Õismäe Sportmängude Hall, Tallinn)

Seenioride karikavõistlused on toimunud alates 2016. aastast ning seni on võitjaks tulnud Depoo ja Lastrada, Lasnamäe Ajax ning Kohtla-Järve.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
EUROLAHINGUD
Suluseisuvärav päästis Saksamaa jalgpalli au; Itaalial nii hästi ei läinud  (videod!)
ESILIIGA
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija
SILM PEALE!
Floras käib Liivaku ja Sorga vahel armutu duell esiründaja tiitli nimel. Henn: keeruline on jätta pingile 4 väravat löönud mängija (13)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulises kümnendas osas on luubi all Frank Liivaku ja Erik Sorga duell Flora esiründaja koha nimel.
 
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik?
SILM PEALE!
Saliste ja Tekko ristasid piigid juba enne nädalavahetuse madinat. Kumb on parem kohtunik? (0)
Soccernet.ee jalgpallisaate "Silm peale!" juubelimaigulise kümnenda osa "Ole kohtunik!" rubriigis ristavad piigid mehed, kes lähevad nädalavahetusel vastamisi ka palliplatsil.
Maradona võitlus kartellide külje all
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID