Soccernet TV näitab tänavu Coolbet rannaliiga meistriliiga mänge (avaetapp eeloleval nädalavahetusel!) (0)

Foto: Raido Kull

Eeloleval nädalavahetusel algab Coolbet rannaliiga meistriliiga, mida saab tänavusel hooajal jälgida Soccernet TV vahendusel.

Tänavu osaleb Coolbet rannaliigas neli paremat Eesti (SK Augur Enemat, BSC Pärnu, BSC Thunder Arvutitark, Nõmme BSC OlyBet) ja kolm paremat Läti (BSC LAT, FK Beitar, BFS Ropaži) meeskonda, lisaks on esindatud Norra koondise baasil moodustatud meeskond (Pure Nordic Water), kes avaetapil koroonapiirangute tõttu ei osale, aga peab mängud järele järgmisel etapil.

Esimene etapp toimub Pärnus 3. ja 4. juulil ning Soccernet TV näitab kahe päeva jooksul kõiki peaväljakul toimuvaid mänge.

REKLAAM

3. JUULI AJAKAVA:

Peaväljak (mängud Soccernet TV-s):

13.00 Nõmme BSC OlyBet - BSC Thunder Arvutitark
14.15 BFS Ropaži - SK Augur Enemat
16.30 FK Beitar - SK Augur Enemat

Teine väljak:

13.00 BSC LAT - FK Beitar
16.30 Nõmme BSC OlyBet - BSC Pärnu
17.45 BSC LAT - BFS Ropaži 

4. JUULI AJAKAVA:

Peaväljak (mängud Soccernet TV-s):

11.00 BSC LAT - SK Augur Enemat
12.15 FK Beitar - BFS Ropaži
14.30 BSC Thunder Arvutitark - FK Beitar
15.45 BSC Pärnu - BFS Ropaži

Teine väljak:

11.00 BSC Thunder Arvutitark - BSC Pärnu
15.45 Nõmme BSC OlyBet - BSC LAT

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
MM TOOB UUED MURED
Sel aastal tuleb suvi turul teisiti - või kas ikka tuleb? Katari MM sunnib mängijaid vastama uutele küsimustele
SERBLASE TULEVIK
Ott Järvela | Kas Marko Savic saab võimaluse vigade paranduseks?
VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Levadia naudib terve Eesti jalgpalli toetust, aga kannab ka kohustust ja vastutust
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
2
0
42:8
44
2.
Tallinna FCI Levadia
17
14
2
1
41:7
44
3.
Nõmme Kalju FC
16
10
3
3
28:14
33
4.
Paide Linnameeskond
17
9
2
6
41:18
29
5.
FC Kuressaare
17
7
3
7
20:23
24
6.
Tartu JK Tammeka
17
4
2
11
16:36
14
7.
JK Narva Trans
15
4
1
10
16:27
13
8.
JK Tallinna Kalev
17
3
3
11
15:46
12
9.
Tallinna JK Legion
16
3
5
8
18:30
10
10.
Pärnu JK Vaprus
16
2
1
13
16:44
7