Sportland Arena kattevahetus võeti ette erakordselt põhjalikult (0)

Fännid on saanud alates selle aasta algusest mänge jälgida uuelt tribüünilt. Selle kuu lõpust saavad parema jalgealuse ka jalgpallurid. Foto: Brit Maria Tael

Sportland Arenal alanud väljakukatte vahetus on olnud põhjalikum kui kunagi varem. Staadion saab pärast uue katte paigaldust ja testimist eelduste kohaselt FIFA Quality Pro sertifikaadi.

"Esmakordselt Eestis võtsime üles nii täitekummi kui ka liiva ning otsime kasutatud kattele taaskasutamiseks huvilisi," sõnas Eesti Jalgpalli Liidu infrastruktuuri juht Targo Kaldoja. "Oma ala eksperdid on testinud elastset aluskihti ning jätkame uue katte paigaldusega sel nädalal. Uus kate saab paigaldatud hiljemalt 30. septembriks." Seega võtab katte paigaldus küll aega umbes nädala jagu kauem, kui kuu alguses loodeti, ent asi saab tehtud ikkagi juba sel sügisel, mitte uue aasta kevadel, nagu EJL varem kavandanud oli.

Viimati vahetati väljaku katet 2011. aastal. A. Le Coq Arena kõrval asuv kunstmuruväljak ehitati 2003. aastal ning alates 2006. aastast on see kandnud Sportland Arena nime. Tänavu ehitati väljaku kõrvale ligi 1200-kohaline tribüün. Altküttega väljakut saab kasutada aastaringselt.

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
SOCCERNET.EE BELFASTIS
Galerii: Põhja-Iirimaa valmistub sundvõiduks, sest Eesti lihtsalt tuleb alistada
Retrolugu | 5 kaadritagust meenutust Eesti imelisest võidust Belfastis
KOONDISE TULEPROOV
MUSTA MÕTISKLUSED
Jalgpallikommentaarist ühiskondlike väärtuste taustal
PIKK ETTE (JA ISE JÄRELE)
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID