Menüü
TV
Veebisait

Täismehed vajasid korduvat meeldetuletust: ühistreeningud on keelatud! (2)

Foto: Gertrud Alatare

Viljandi kunstmuruväljakul tegutsev Viljandi Tulevik oli sunnitud postitama sotsiaalmeediasse karmis toonis meeldetuletuse kohalikule harrastajate seltskonnale, kes jätkas hoolimata esimesest korralekutsumisest staadionil ühistreeninguid. Sellega seati isekalt ohtu kõigi viljandlaste võimalus kunstmurul trenni teha, kuid esialgu piirdus klubi siiski veel viimase hoiatusega ega sulgenud staadionit.

"Sel nädalal on kahel korral meile klubisse laekunud teateid, et hoolimata koroonaviiruse leviku tõkestamise eesmärgil seatud juhistest ja piirangutest kunstmuruväljaku eriolukorra ajal kasutamiseks on ikkagi kunstmurustaadionil nähtud mängimas täiskasvanud meeste seltskonda," teatas klubi.

"Kohe, kui esimene märguanne laekus, suhtlesime selle sõpruskonnaga omal algatusel nii Viljandi Tuleviku klubi poolt kui tegi seda ka Viljandi spordikeskus. Meenutasime kehtivat korda ning keelasime üheselt edaspidised ühistreeningud; nii, nagu nad on olnud juba enam kui nädala jagu päevi keelatud kogu meie klubi kõigile võistkondadele. Sõnum oli lihtne: kui sätestatud piirangutest üle astutakse, ei jää spordikeskusel muud üle, kui sarnaselt mitme teise Eesti linnaga staadion täielikult luku taha sulgeda," lisati.

Keeld ja hoiatus mõjusid osale seltskonnast aga nagu hane selga vesi. "Pühapäeval saime järjekordse teate, et osad kangekaelsed mehepojad samast seltskonnast on taas keelust üle astunud," kirjutas Tulevik.

"Meie, Tuleviku jalgpalliklubi lapsed ja noored, esindusvõistkonnad ning harrastajate võistkonnad on kehtivatest piirangutest ilusasti kinni pidanud, sest nad kõik soovivad, et eriolukord lõppeks võimalikult kiiresti ning saaksime oma järveäärsesse koju võimalikult kiiresti naasta. Millist eeskuju annab meie noortele ja lastele aga see täiskasvanud meeste seltskond, kes end teistest kõrgemaks ja kangemaks seab?" küsis klubi korrarikkujatelt.

"Sõbrad: nüüd, pärast seda, kui oleme pidanud selle probleemiga kahel korral tegelema, on pärast eksinutega suhtlemist ja nendepoolset lubadust enam mitte reegleid rikkuda, vastu võetud otsus, et hetkel kehtivat korda muutma ei hakata ning staadion jääb individuaaltreenijatele avatuks," märgiti teates. Lisaks meenutati, et mitmes Eesti omavalitsuses on juba suletud kõik spordiobjektid, Viljandis on staadion seni veel olnud tänu omavalitsuse loale lahti. Küll aga rõhutati, et järgmise rikkumise järel on nii Viljandi Spordikeskuse kui ka Tuleviku ühine reaktsioon ainuvõimalik: staadion suletakse kõikidele kasutajatele.

Kommentaarid

Pierre   •  
Esimest korda oma elus ma loen, et jalgpall on keelatud.....
Rain Hüva   •  
Lisaksin omalt poolt, et loos mainitud seltskonnal ei ole mingisugust seost JK Tulevik Harrastajad nime all mängiva meeskonnaga.

Sisene
RASKE AJA VUTIJUTUD
Pikk ette (ja ise järele) | Mille järele on koroonakriisi ajal suurim igatsus?
AINULT LEGENDID
TOP 20 | #10: Puskas - ühe tormilise sügisega kodumaa kaotanud major
TOP 20 | #11: Di Stefano - blond poiss, kes põhjustas Reali ja Barcelona tüli
VÄLISMAA
TOP 20 | #11: Di Stefano - blond poiss, kes põhjustas Reali ja Barcelona tüli (0)
Alfredo Di Stefanol õnnestus Argentinas II maailmasõda sisuliselt vältida, sattuda Kolumbias peale kohaliku liiga kuldajastule ja jõuda Hispaaniasse Euroopa karikavõistluste sünniks. Õigel ajal õiges kohas. Alati. 
 
TOP 20 | #12: Eusebio - universaalselt armastatud diplomaat
VÄLISMAA
TOP 20 | #12: Eusebio - universaalselt armastatud diplomaat (0)
Aafriklane või portugallane? "See on poliitiline küsimus, aga mina pole poliitik," vastas Eusebio 2008. aastal. Ammendavat vastust ta kunagi ei andnudki. Ehk just seetõttu jumaldati teda mõlemal pool.
KOONDISEAASTA PILDIS
Koondise 2019 pildis: parimad klõpsud Sinisärkide eelmisest aastast
PREMIUM LIIGAST
SOCCERNET TV
RISTNURK
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Paide Linnameeskond
1
1
0
0
8:1
3
2.
Tallinna FC Flora
1
1
0
0
3:1
3
3.
Tartu JK Tammeka
1
1
0
0
2:1
3
4.
Nõmme Kalju FC
1
1
0
0
1:0
3
5.
Tallinna FCI Levadia
1
1
0
0
1:0
3
6.
Viljandi JK Tulevik
1
0
0
1
1:2
0
7.
JK Narva Trans
1
0
0
1
0:1
0
8.
FC Kuressaare
1
0
0
1
0:1
0
9.
Tallinna JK Legion
1
0
0
1
1:3
0
10.
JK Tallinna Kalev
1
0
0
1
1:8
0
VIIMASED PILDIGALERIID