Täismehed vajasid korduvat meeldetuletust: ühistreeningud on keelatud! (2)

Foto: Gertrud Alatare

Viljandi kunstmuruväljakul tegutsev Viljandi Tulevik oli sunnitud postitama sotsiaalmeediasse karmis toonis meeldetuletuse kohalikule harrastajate seltskonnale, kes jätkas hoolimata esimesest korralekutsumisest staadionil ühistreeninguid. Sellega seati isekalt ohtu kõigi viljandlaste võimalus kunstmurul trenni teha, kuid esialgu piirdus klubi siiski veel viimase hoiatusega ega sulgenud staadionit.

"Sel nädalal on kahel korral meile klubisse laekunud teateid, et hoolimata koroonaviiruse leviku tõkestamise eesmärgil seatud juhistest ja piirangutest kunstmuruväljaku eriolukorra ajal kasutamiseks on ikkagi kunstmurustaadionil nähtud mängimas täiskasvanud meeste seltskonda," teatas klubi.

"Kohe, kui esimene märguanne laekus, suhtlesime selle sõpruskonnaga omal algatusel nii Viljandi Tuleviku klubi poolt kui tegi seda ka Viljandi spordikeskus. Meenutasime kehtivat korda ning keelasime üheselt edaspidised ühistreeningud; nii, nagu nad on olnud juba enam kui nädala jagu päevi keelatud kogu meie klubi kõigile võistkondadele. Sõnum oli lihtne: kui sätestatud piirangutest üle astutakse, ei jää spordikeskusel muud üle, kui sarnaselt mitme teise Eesti linnaga staadion täielikult luku taha sulgeda," lisati.

REKLAAM

Keeld ja hoiatus mõjusid osale seltskonnast aga nagu hane selga vesi. "Pühapäeval saime järjekordse teate, et osad kangekaelsed mehepojad samast seltskonnast on taas keelust üle astunud," kirjutas Tulevik.

"Meie, Tuleviku jalgpalliklubi lapsed ja noored, esindusvõistkonnad ning harrastajate võistkonnad on kehtivatest piirangutest ilusasti kinni pidanud, sest nad kõik soovivad, et eriolukord lõppeks võimalikult kiiresti ning saaksime oma järveäärsesse koju võimalikult kiiresti naasta. Millist eeskuju annab meie noortele ja lastele aga see täiskasvanud meeste seltskond, kes end teistest kõrgemaks ja kangemaks seab?" küsis klubi korrarikkujatelt.

"Sõbrad: nüüd, pärast seda, kui oleme pidanud selle probleemiga kahel korral tegelema, on pärast eksinutega suhtlemist ja nendepoolset lubadust enam mitte reegleid rikkuda, vastu võetud otsus, et hetkel kehtivat korda muutma ei hakata ning staadion jääb individuaaltreenijatele avatuks," märgiti teates. Lisaks meenutati, et mitmes Eesti omavalitsuses on juba suletud kõik spordiobjektid, Viljandis on staadion seni veel olnud tänu omavalitsuse loale lahti. Küll aga rõhutati, et järgmise rikkumise järel on nii Viljandi Spordikeskuse kui ka Tuleviku ühine reaktsioon ainuvõimalik: staadion suletakse kõikidele kasutajatele.

Kommentaarid

Pierre   •  
Esimest korda oma elus ma loen, et jalgpall on keelatud.....
Rain Hüva   •  
Lisaksin omalt poolt, et loos mainitud seltskonnal ei ole mingisugust seost JK Tulevik Harrastajad nime all mängiva meeskonnaga.

Sisene
KAS HORVAATIA LÕPETAB SOOME TURNIIRI?
LIVE: Horvaatia ja Šotimaa viik langetaks mõlemad välja, võitja saab edasi  (läks!)
OTSUSTAVAD EM-HETKED
PREMIUM LIIGAS TOIMUB!
STUUDIOS DIE MANNSCHAFTIST
EM-STUUDIO | Eesti tuntuim Saksamaa fänn: Päikesekuningaks pürginud Löw varjutas ise enda edu, aga tõeline toetaja on omadega nii heas kui ka halvas
DRAMAATILINE ESMASPÄEV
VÄRSKE TASKUHÄÄLING
Pikk ette (ja ise järele) | Floral ja Levadial lasub kohustus Euroopas võita ja siin ei ole teist varianti!
PREMIUM LIIGA NAASIS!
MIS VÄRVI ON ARMASTUS?
EM-STUUDIO | Sporti ja poliitikat ei sega kokku vikerkaar Neueri käel, vaid orbanistlikud riigivalitsejad
INTRIGEERIV EM
VÕIM, PÄÄSEMINE, OOTUS
JALGPALL KUULUB KÕIGILE
UEFA seisukoht: Manuel Neueri vikerkaare-värviline kaptenipael teenib üllast eesmärki
VUTIPEOL TOIMUB
SUSI SELETAB
EM-STUUDIO | Mäng pole mõeldud kommentaatorile, vaid vaatajale. Mis teeb jalgpalliülekande heaks või halvaks?
TÄNA 20 AASTAT TAGASI
Floral tugev vastane, Trans Rootsi
EESTI KLUBID EUROSARJAS
Floral tugev vastane, Trans Rootsi (0)
 
Levadial Meistrite liigas head vastased
EESTI KLUBID EUROSARJAS
Levadial Meistrite liigas head vastased (0)
 
SOCCERNET TV
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
14
11
1
2
37:20
34
2.
Tallinna FC Flora
12
10
2
0
32:8
32
3.
Paide Linnameeskond
14
9
3
2
24:10
30
4.
Nõmme Kalju FC
14
7
2
5
25:13
23
5.
Tallinna JK Legion
14
5
2
7
22:17
17
6.
JK Narva Trans
14
5
2
7
18:26
17
7.
Viljandi JK Tulevik
14
3
2
9
15:31
11
8.
FC Kuressaare
14
3
1
10
13:27
10
9.
Tartu JK Tammeka
11
2
3
6
13:20
9
10.
Pärnu JK Vaprus
13
2
2
10
10:37
8