Tänase kohtumise eel on festivalialal võimalik nautida mõnusat muusikat (0)

Carlos Ukareda ja Inger Fridolin. Foto: EJL

Eesti - Ungari UEFA Rahvuste liiga kohtumise eel avatud festivalialal esinevad noored muusikud Inger Fridolin ja Carlos Ukareda. Artistid astuvad üles Amps Arenal ja idatribüüni sisegaleriis.

Inger Fridolin kogus muusikuna suuremat tuntust Noortebänd 2017 võistluselt ja on nüüdseks välja andnud mitu singlit. Jalgpalliga on Fridolin tihedalt seotud, olles ise mängijana esindanud Eesti noortekoondisi ja FC Florat. Hetkel tegutseb ta Viimsi MRJK-s noortetreenerina.

Carlos Ukareda osales "Eesti otsib superstaari 2018" saates ja jõudis kümne finalisti sekka. Ka Ukareda jaoks ei ole jalgpall võõras, kui noorteklassides esindas ta Viimsi MRJK klubi.

UEFA Rahvuste liiga matš Eesti - Ungari toimub esmaspäeval, 15. oktoobril A. Le Coq Arenal. Festivaliala on avatud alates kella 19.45-st A. Le Coq Arena ümbruses. Inger Fridolin alustab esinemist orienteeruvalt 20.15 vastavatud Amps Arenal. Carlos Ukareda astub üles kell 20.30 idatribüüni II korruse sisegaleriis.

Koondised tulevad soojendusele kell 21.00, mängueelne rivistus toimub ja hümnid kõlavad kell 21.30, avavile antakse kell 21.45.

Festivalialale tulijaid ootab ees Amps Arena, ABC Motorsi autode väljapanek, olemise teevad mõnusaks varjualused ja soojakiirgurid, Sportland Football pakub soetamiseks fännitooteid ning toimub palju muud põnevat. Festivalialale pääseb mängu piletiga.

Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (0)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID