Tarva peatreener: kui Elva läheb üleminekumängudele, siis soovin neile edu (3)

Foto: Andrei Smetana

Nädalavahetusel FC Elvale 2:4 kaotanud Rakvere Tarva peatreener Tarmo Rebane tõdes klubi kodulehele, et elvalased väärisid võitu.

“Elva oli tubli, hooaja lõpp on olnud neil tugev ja nad on näidanud, et on valmis end ületama," märkis Rebane. "Eks oma pitseri jättis seegi, et ma ei saanud siiski kõigi meestega arvestada, kellega algselt loodetud – 3-4 meest jätsid tulemata ning nii mõnigi olemasolev mängija pidi seetõttu enda positsioonist väljas mängima. Me ei saanud kasutada loodetud mänguplaani."

"Arvan, et me ei pakkunud seda, milleks me võimelised oleksime võinud olla. Aga oleksid ei maksa ning Elvale teenitud ja vääritud võit. Palju õnne! Kui Elva peaks üleminekumängudele välja murdma, siis soovin neile edu. Au neile, et suudavad ka hooaja lõpus motiveeritud esitusi pakkuda."

Elva edestab nüüd Tarvast kolme punktiga ja kohtub viimases voorus võõrsil Maardu Linnameeskonnaga. Kui Elva kaotab Maardule ja Tarvas alistab samal ajal võõrsil Tallinna Levadia U21 meeskonna, läheb Tarvas üleminekumängudele tänu paremusele omavahelistes mängudes.

SEOTUD MÄNGUD
3 kommentaari

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (3)

Kommentaare ei ole.

Sisene
Anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia.
NOORTE VÄGEV START
Pikk ette (ja ise järele) | Mis on lahti Nõmme Kaljuga?
MANCHESTERIS
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID