Tasemevahe: Euroopa liiga sats lõi Florale neli, aga nullile ei jäädud (1)

Flora auvärava lõi Vlasi Sinjavski. Foto: Liisi Troska

Tallinna Flora pidas Šveitsi treeninglaagris teise kontrollkohtumise, kui Euroopa liigas alagrupist edasi pääsenud FC Zürichile kaotati 1:4.

Sisuliselt tegi Zürich mängu saatuse selgeks esimese poole tunniga, 35. minutiks juhiti juba 3:0. Avapoolaja lõppu jäi ka Flora auvärav, kui Vlasi Sinjavski oma katjast mööda mängis ja madala löögi alla nurka saatis. Lõppskoori vormistasid siiski võõrustajad ja seda teise poolaja lõpus.

Zürich on kaheksakordne Šveitsi meister ja kümnekordne karikavõitja. Tänavu edeneti Euroopa liigas alagrupist teisena 32 parema hulka, kus veebruaris kohtutakse Itaalia hiiu Napoliga.

Esimese Šveitsis peetud sõpruskohtumise siinse esiliigaklubi FC Winterthuriga mängis Flora 2:2 viiki. Siis lõid väravad Erik Sorga ja Frank Liivak.

FC Zürich - Tallinna FC Flora 4:1 (3:1)
4. Benjamin Kololli, 30. Marco Schönbächler, 35. Stephen Odey, 80. Adrian Winter - 41. Vlasi Sinjavski

Flora: Richard Aland, Gert Kams (85. Anselmi Mikael Nurmela), Kevin Aloe, Märten Kuusk, Michael Lilander, Joseph Saliste, Pavel Dõmov, Rauno Alliku (62. Frank Liivak), Herol Riiberg (74. Martin Miller), Vlasi Sinjavski, Mark Anders Lepik.
Varus: Ingmar Krister Paplavskis, Anselmi Mikael Nurmela, Henrik Pürg, Henri Järvelaid, Vladislav Kreida, Martin Miller, Frank Liivak, Erik Sorga.