Tiitlikaitsja sai Napolis taas kere peale (0)

Meistrite liiga suvepuhkusel on nüüd lõplikult joon all. Kevadel triumfeerinud Liverpool alustas uut hooaega 0:2 kaotusega Napolis.

Aasta tagasi Napolis kodumeeskonna rongi alla jäänud, kuid 0:1 kaotanud Liverpool tegi mängulises mõttes sammu edasi - nüüd madistati kui võrdne võrdsega - ent seis oli lõpuks kurvem. Dries Mertens avas 82. minutil küsitava penaltist skoori, vormistamise au jäi Fernando Llorente esimesele väravale Napoli särgis.

Teises oodatud duellis Dortmundi Borussia ja Barcelona vahel raiskas kodumeeskond hulga võimalusi, sealhulgas penalti - Marc-Andre ter Stegen oli katalaanide väravasuul tipptasemel. Skoor jäigi lõpuks avamata.

Päeva põrujad olid kahtlemata Chelsea, kes kaotas kodus Valenciale 0:1 (ja raiskas penalti) ning Milano Inter, kes päästis samuti koduplatsil Praha Slavia vastu alles lisaminutitel viigipunkti. Tähistada võib aga Salzburg, kes alustas koguni 6:2 võiduga Genki üle - 19-aastasest Erling Braut Haalandist sai esimene teismeline 15-aastase vaheaja järel, kes debüüdil kübaratrikiga maha saanud. Eelmisena sai sarnase trikiga hakkama keegi Wayne Rooney.