Tüdrukute U17 koondis sai Valgevenes suurelt lüüa (0)

Eesti neidude U17 koondis kaotas Minskis peetud maavõistluses Valgevenele 0:7. Võõrustajad lõid avapoolajal kaks ja teisel poolajal viis väravat.

"Avavärava puhul kattis meie mängija õnnetult suluseisu ära ja vastased said kergelt löögile. Teine värav tuli otse karistuslöögist ristnurka. Ülejäänud momentides saime avapoolajal kaitsetööga paremini hakkama ja suutsime suuremad ohtlikud olukorrad ära nullida. Teisel poolajal meil nii hästi ei läinud, kui jäime üldiselt individuaalsetes duellides kaotajateks," kommenteeris koondise peatreener Kaidi Jekimova Jalgpall.ee-le.

Eesti koosseis: 1-Victoria Vihman, 5-Aiki Suits, 4-Sandra Liir (62. 16-Gabriela Busch), 19-Gretel Tiivel, 8-Anett Joandi (81. 9-Anastasija Fjodorova), 14-Žanna Smirnova (62. 13-Anna-Liisa Joandi), 3-Marta Liisa Staalfeldt, 20-Marta Raidna, 7-Katarina Põldur (45. 15-Karoly Kasuk), 10-Kärt Hüdsi (81. 17-Merily Jüris), 11-Sandra Pärn (62. 2-Lisette Liige).
Vahetusse jäid: 6-Birgit Pajumäe, 12-Annemai Lutter, 18-Karolin Ulmre.

Eesti kohtub Minskis Valgevenega uuesti juba laupäeval kell 12.00.