U18 koondis vandus teisel poolajal Gruusiale alla (1)

Eesti U18 koondis pidas võõrsil maavõistluse Gruusiaga ja kaotas Tbilisis 0:3. Kõik väravad löödi teisel poolajal.

Viiki suudeti hoida 56. minutini, kuid siis avasid grusiinid skoori. Teine tabamus sündis 77. ja kolmas 90. mänguminutil.

Eesti peab Gruusiaga Basa treeningkeskuses teisegi kohtumise, mis algab teisipäeval Eesti aja järgi kell 14.00. Võõrsil ollakse 20 mängijaga, ent U18 vanuseklassi koondise kaheksa mängijat viibib praegu U19 koondises, kes kohtus eile Sportland Arenal Venemaaga ja läheb homme sama vastasega uuesti vastamisi.