Üle pika aja rassima pääsenud Pikk aitas meeskonna korraliku võiduni (0)

Vahetusest sekkunud Artur Pikk aitas meeskonna kindla võiduni. Foto: OKS Odra Opole S.A. / Facebook

Eesti koondise kaitsjad Artur Pikk ja Maksim Paskotši teenisid väärtuslikku mänguaega, kuid neist vaid esimene sai kirja võidu. Oliver Jürgens pole platsile naasnud.

Artur Pikk ja Opole Odra teenisid Poola esiliigas 3:0 võidu Glogowi Chrobry üle. Odra võinuks kohtumist juhtima minna 20. minutil, ent Rafal Niziolek jättis penalti realiseerimata. Avapoolajaga saadi siiski 1:0 ette. 50. minutil tegi Odra esimese vahetuse, lülitades mängu kuus matši puhanud (märtsi esimeses pooles mängukeeld, pärast seda pingil) Eesti koondise vasakkaitsja. Pärast seda jõudis meeskond veel kahe tabamuseni. Ka eelmisel nädalal võidutsenud Odra on 18 meeskonna seas 8. positsioonil, seekordne vastane paikneb neli kohta tagapool.

Eesti koondise keskkaitsja Maksim Paskotši tegi Grasshoppersis neljanda järjestikuse täismängu, kuid selgi korral jäädi kaotajaks. 33. mänguvoorus oli Šveitsi kõrgliigas eelviimasel positsioonil oleval Grasshoppersil võõrsil vastas Servette, kellele piisas võiduks vaid ühest 2. minuti tabamusest. Paskotši koduklubi oli viimati võidukas 17. veebruaril, pärast seda on saadud seitse kaotust ja kaks viiki.

Oliver Jürgens jäi taas Slovakkia kõrgliigaklubi Dunajska Streda kohtumisest eemale, kusjuures viimati teenis ta mänguaega 29. märtsil. DAC teenis teise järjestikuse viigipunkti, mis aitab püsida esikolmiku kannul.

Peatreeneri vallandanud Bukaresti Rapid teenis Rumeenia kõrgliiga meistrite ringis esimese punkti, kui võõrsil mängiti FCSB-ga 2:2 viiki. Avapoolaja 2:1 võitnud Rapid lubas liidril vastata 57. minutil, pärast seda jäid väravad lukku. Vigastusest taastuv Eesti koondise poolkaitsja Mattias Käit koosseisu ei kuulunud.