Unistus elab: kahekordne Meistrite liiga võitja on Premier League'ist ühe võidu kaugusel (0)

Foresti mängijad said pärast edukat penaltiseeriat juubeldada, sest Premier League on vaid ühe võidu kaugusel. Foto: Scanpix / Molly Darlington / Reuters

Teisipäeva hilisõhtul selgus Inglismaal kõrgliiga üleminekumängude play-off'i teine finalist, kui Nottingham Forest sai penaltite toel jagu Sheffield Unidedist.

Paari avakohtumine lõppes kolm päeva varem 2:1 Nottingham Foresti võiduga. Kordusmängu asus juhtima Nottingham, mis tähendas, et Kesk-Inglismaa klubi omas kaheväravalist edu, kuid teisel poolajal suudeti see maha mängida. Koondskoori 3:3 pealt mindi lisaajale, kus kumbki meeskond väravat ei löönud, mistõttu otsustas mängu saatuse penaltiseeria, mille Nottingham Forest 3:2 võitis.

Üleminekumängude finaali jõudnud Nottingham pallis Inglismaa kuninglikus liigas ehk Premier League'is viimati hooajal 1998-99, mis lõpetati 30 punktiga viimasel kohal. Möödunud sajandil võideti kahel korral Meistrite liiga ning Inglismaa kõrgliiga karikas.

Finaal, mis otsustab, kes mängib tuleval hooajal kõrgliigas, toimub 29. mail Wembley staadionil, kui Nottingham Forestiga läheb vastamisi Huddersfield Town, kes pudenes tippseltskonnast välja hooajal 2018-19.