VAATA JÄRELE: Elva võttis keerulise võidu ja hoiab Tabasalut ikka kuival (0)

Esiliiga 7. voorus võttis keeruliseks kujunenud võidu Elva, kes oli kodus 3:1 üle Tabasalust, kuigi pidi viimased veerand tundi mängima vähemuses.

Skoori avas pooletunnise mängu järel kodumeeskond, kui Georg Lani pikk sööt leidis Mauris Villemsi ja ründaja tõstis palli üle vasturutanud väravavahi Rihard Kristjan Kristeli võrku. Avapoolaja lõpu eel korrati sisuliselt samasugust lahendust - kaarpall liini taha, kust seekord Kristo Põldsaar selle Kristeli selja taha saatis.

Teine poolaeg kujunes Elvale seevastu märksa raskemaks. Tabasalu tuli mängu tagasi 67. minutil, kui karistusalas rikuti reegleid ja Raivo Saar realiseeris penalti. Kümme minutit hiljem sai Lani keskväljal tehtud vea eest teise kollase kaardi, mis jättis Elva platsile kümnekesi. Viigini Tabasalu aga ei jõudnud, hoopis Villems mängis 88. minutil üksinda üle kaks Tabasalu kaitsjat ja lõi Kristelile püüdmatult 3:1.

Elval on tabelis nüüd üheksa punkti, mis annab neile seitsmenda koha. Ainsana võiduta püsiv Tabasalu on kahe viigipunktiga viimasel ehk kümnendal real.